Rüya tabiri ara

Rüyada Kırık Yumurta Görmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kırık yumurta görmek pek hayra yorulmaz. Rüya sahibi açıksından huzursuz günlerin yakın olduğunun habercisidir. Bu rüyayı gören kişi manevi olarak çökecek, bir olaydan sonra çok fazla başı ağrıyacak veya sağlığında bir sorun olacak demektir. Genel anlamda kırık yumurta uğursuzluğa delalettir.

Rüyada Kırık Yumurta Kabuğu Görmek

Rüyada kırık yumurta kabuğu görmek rüyayı gören insandan gizlenen bir takım gerçeklerin olduğuna ve bu gerçeklerin kısa zaman içinde açığa çıkacağına delalet eder. Bu rüyadan sonra bilmediğiniz bir bilgiyi siz de öğreneceksiniz. Kişi gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır.

Rüyada Kırık Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada kırık yumurta sarısı görmek rüya sahibinin başarılarını artıracağına, huzurlu ve mutlu günler yaşayacağına, sağlığının iyi gideceğine ve rızkının artacağına delalet eder. Genel olarak iyiye yorulur.

Rüyada Kırık Yumurta Toplamak

Rüyada kırık yumurta toplamak girdiği bir işten beklediği şeyi alamayacağına delalet eder. Umutlarının kırılacağına işarettir. Kar kazanmayı planlarken ne yazık ki zarara uğrayacak demektir.

Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

Rüyada çatlak yumurta görmek rüya sahibinin işlerinin umduğu gibi gitmemesi nedeni ile yaşayacağı hayal kırıklığına delalet eder. Bu durum sebebi ile maddi olarak sıkıntıya düşecek demektir.

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada sadece normal bir yumurta görmek ise bolluk, bereket, geçim kolaylığı, maddi kazanç ve verimliliğe delalettir. Rüyada yumurta gören insanın hayatında bir anda para artışı olabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1558