Rüya tabiri ara

Rüyada kına görmek

Nisan 26, 2014 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kına görmek
Rüyada kına görmek, rüya sahibinin başladığı işini bitirmesine, ele geçecek mala, müjdeli habere, ziynete düşkün kimseye işaret eder. Rüyada ellerine ayaklarına kına yak­tığını görmek zengin olmaya işarettir.

Rüyada kına yakıldığını görmek
Rüyada kına yakıldığını görmek, rüya sahibinin mutlu haberler alması ve ticaret hayatında başarılarının artması ile kazancında da artış olması ve hayal edemeyeceği kadar büyük bir kazanç elde etmesi ile tabir edilir.

Rüyada saça kına yakmak
Rüyada saç görmek, ömrünün uzunluğuna ve mal elde etmeye işarettir. Aynı şekilde Rüyada saçına kına yaktığını görmek, rüya sahibinin hayatında rüya sahibini mutlu edecek bir takım değişiklikler meydana gelecek ve bu değişikliklere istinaden rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak fayda göreceğine işarettir.

Rüyada saçına yaktığı kınanın tuttuğunu görmek
Rüyada saçına yaktığı kınanın tuttuğunu görmek, gurura, itibara işaret eder.

Rüyada bir erkeğe kına yaktığını görmek
Rüya sahibinin yapacağı işte büyük başarılar elde edeceği dolayısıyla ileride adı herkesçe bilinen bir kişi olacağı şeklinde tabir edilir. Fakat bazı rüya tabirleri bunun tam tersini söyler yani rüya sahibinin ayıplanacağı bir iş yapması olarak değerlendirirler.

Rüyada eline kına yakmak
Rüyada eline kına yaktığını gören kişi lüksüne ve güzelliğine düşkündür, gösterişli olup tüm gözlerin kendi üzerinde olmasından büyük gurur duyar ve kibirlenir.

Rüyada ayaklarına kına yakmak
Büyük bir mal varlığının ve servetin üzerine konmak anlamına gelir. Rüya sahibine bir miras kalabilir ya da ortak bir maldan kendi payına büyük bir hisse düşebilir.

Rüyada birine kına yakmak
Hayır yapmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayır için bir iş yapmasına ve bunu zekât saymasına yorulur. Rüya sahibi kına yaktığı kişiye yardım edecektir diye tabir edilir.

Rüyada ellerine veya ayaklarına kına yaktığını görmek
Rüyada ellerini veya ayaklarını kına ile boyadığını görmek, rüya sahibi aile ve akrabalarını süsler. Bir rivayete göre, dinde bozgunculuk anlamına gelir.

Rüyada bir kap içinde kına görmek
Kirmani’ye göre: Rüyada kınayı bir kap içinde görmek, mal ve müjde demektir.

Rüyada sa­çına ve sakalına kına yaktığını görmek
Rüyada sa­çını ve sakalını kına ile boyadığını görmek, makam ve mevkide yükselmeye, kuvvetin artmasına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17135