Rüya tabiri ara

Rüyada Kilotta Kan Görmek

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Külotta Kan Görmek, rüya sahibinin iyi bir hayata geçiş yapmasına, israfı bırakıp artık tutumlu bir insan olduğunu temsil etmektedir. Rüyasında külotta kanın görülmesi, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu bütün hatalarını kabul etmesine ve yaşlılığında huzurlu ve rahat bir yaşam daim ettireceğini işaret etmektedir. Eğer kişi kendi külotunda kan görmüşse, iyi bir insan olduğunu gösterirken, aynı zamanda huzurlu bir yaşam sürmesi için her zaman emek harcamasına tabiri yapılır.

Ayrıca kazandığı helal para ile huzura vararak mutlu bir yaşam süreceğine delalet etmektedir. Rüyada külotta kan görmek, hayatının hem halsiz hem de çok bitkin geçirdiği durumların içinden kendisini kurtararak daha dinç ve oldukça sağlıklı bir ömür geçirileceğini haber vermektedir. Hatta rüya sahibinin ailesi olan bütün bağlarının daha fazla kuvvetlenerek gelişeceğine ve sevgisini herkes ile paylaşacağına alamet olmaktadır.

Rüyada iç çamaşırında kan görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında statü olarak daha üst bir konuma geleceğine delalet eder. Ayrıca bu rüyayı gören erkek ya da kadının zina yapılmadan geçirilecek ömürlerine rivayet edilmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre, rüya sahibinin dünya aleminde pek çok hayırlı işler yaparak temiz bir amele sahip olacağını da işaret etmektedir. Rüyasında külotta kan görenler, özellikle sağlığına çok dikkat eden ve hayattaki karşısına çıkan bütün fırsatları değerlendirerek şansının aratacağını temsil etmektedir.

Bazı rüya tabirine göre rüya sahibinin gürültülü olan yaşamından artık kendisini sıyırıp kurtarmasına ve ev arkadaşı olarak zararsız olan bir hayvanı sahipleneceğini göstermektedir. Kendine arkadaş olarak seçtiği hayvanı ile birlikte huzurlu ve çok iyi bir yaşamı sürdüreceği yönde rivayetler bulunmaktadır. Rüyada külotunda kan gören, eğer bir öğrenciyse, çok başarılı geçen okul hayatı sonunda aldığı iyi tahsil sayesinde çok iyi yerlere geleceğininde haberini vermektedir. Bu sayede çok iyi kazanç elde ederek çok rahat bir yaşam süreceğinin delili olarak gösterilir.

Rüyada iç çamaşırını kanlı görmek bu rüyayı gören kimseler genellikle dinini fesat olduğunu göstermektedir. Eğer bir erkek rüyasında kendi eşinin külotunda kan görmüşse, dünya işlerinde çekilecek sıkıntılar ile daha zor olacağına, dininin çok kuvvetli olduğuna ve eşinin dürüst bir insan olduğunu işaret eder. İster erkek ister kadın olsun rüyasında külotta kan görenler, hem dünyada hem de ahirette onların bütün istediği her şeye kavuşacaklarının müjdesini vermektedir.

Bir din alimine göre rüyada külotta kan gören kadın eğer kısır ise, bu rüyadan sonra evlet sahibi olacağı ile ona haber verilmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya yalana alamet olmaktadır. Bir din aliminin tabirinde bu rüyayı gören erkekler için hayatlarını yalan içinde sürdürdüklerini göstermektedir. Ayrıca erkeğin kendisine helal olmayan bir hanım ile cinsi münasebette olacağını işaret etmektedir. Ayrıca gebe olan bir kadın rüyasında külotta kan görmüşse, erkek çocuğunun olacağı şeklinde müjdelenmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1379