Rüya tabiri ara

Rüyada Kilo Verdiğini Görmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada kilo verdiğini görmek kilolu bir kişinin rüyada kilo verdiğini görmesi maddi kayıp yaşamak anlamında tabir edilir. Zayıf bir şahsın rüyasında daha da zayıfladığını görmesi ise büyük umutlarla başlanan bir işin yarıda kalması manasında yorumlanır.Rüyada çok istediği halde kilo veremediğini görmek ise yanlış kişilerle arkadaş olmak ve bu nedenle zarara uğramak anlamındadır. Rüyada çok kilo vermek rüya sahiplerinin arkadaş seçimi konusunda daha duyarlı davranması gerekmektedir.

Rüyada Kilo Vermek bir kişinin rüyasında deyim yerindeyse bir deri bir kemik kalacak kadar aşırı biçimde zayıfladığını görmesi ise ayrılık ile tabir olunur. Bu rüyayı gören kişilerin ailelerini ve memleketlerini terk ederek uzak bir yere gidecekleri yorumu yapılır. Kadim rüya tabiri kitaplarında söz konusu bu ayrılığın daimi olacağı ve rüya sahibinin hiçbir şekilde yeniden sevdiklerine kavuşamayacağı da belirtilmiştir.

Rüyada zayıfladığını güzelleştiğini görmek kişinin rüyasında çok fazla zayıfladığı için korkup endişelenmesi doğal afetlerin yaşanması biçiminde tabir edilmiştir. Ancak büyük alimler bu yorumun yapılabilmesi için aynı rüyanın o bölgede yaşayan pek çok insan tarafından aynı günlerde görülmesi gerektiğini beyan etmişlerdir. Rüyada kilo vermek istemek yani bu rüyanın tek bir kişi tarafından görülmesi doğal afet alanında yorumlanmaz. Sadece bir kişi tarafından görülen bu rüya aile fertleri ile yakın arkadaşlarını üzmek ve bu nedenle büyük vicdan azabı duymak anlamındadır.

Rüyada tartılıp kilo verdiğini görmek rüya sahibi yaptığı bir iyiliğin karşılığını fazlası ile alacak ama bunu ilk önceleri fark etmeyecek demektir. Rüya gören kişi eğer vücudunun sadece belli bir bölgesinde gözle görülür incelme olduğunu görüyorsa; kısa bir zaman dilimi içerisinde yeni bir hayata geçiş yapacak demektir.

Rüyada Kilo Verip Geri Almak geçici sorunlar yaşanmış olacağını bildiren rüya, şahsın moralinin bozulacağını fakat kısa süre sonra kendisini toplayıp, önündeki sorunları ortadan kaldıracak gücü göstereceğini bildirir. İftiraya maruz kalan ve bu konuda yasal süreci başlatan rüyayı gören kişinin haklılığı karşı tarafında tazminat alacak olduğuna da alamet eder.

Rüyada kilo vermeye çalışmak Kilo sorunu olan, kiloları nedeni ille kompleks içinde olan ve sosyalleşmesine engel olan fazlalıklarını vermek için çeşitli yöntemler deneyen insanların kendilerini zayıflamış hayal etmelerinin rüyada yansıyan halidir. Günlük hayatında zayıflamak üzere devamlı araştırma yapan ve yeni yöntemleri inceleyen insanların rüyalarında da kilo verdiklerini görmeleri son derece olağan ve normaldir.

Rüyada kilo vermiş olmak Kişi maddi açıdan hafif bir sarsıntı geçirerek kendini kötü hissetmesine sebep olan bir döneme adım atacaktır fakat çok fazla üzülmesine gerek yoktur. Bu dönem içerisinde eğer aklını başına toplar, tasarruf yapmayı öğrenir ve zor günlerini de hesap etmeyi öğrenirse ilerde çok işine yarayabilecek birikimlere sahip olabilecektir. Ders almadan yoluna devam ederse rutin bir şekilde bu sıkıntıları çekmesi elbette ki kaçınılmaz olacaktır. Eğer rüyasında çok yakın çevresinden birisinin zayıfladığı görülmüşse onun derdine ortak olmaya çalışılacak demektir.

Rüyada kilo vermek elbette ki zayıflığın derecesi yaşanan sıkıntının miktarı ile doğru orantılıdır. Ama çok aşırı şişman olan birisinin rüyasında kendisini gayet fit bir halde görmesi, çok önemli bir işi mükemmel bir şekilde başaracağına dalalettir. Rüyayı gören kişi erkek ise biraz daha farklı yorumlanır. Erkekler güç olarak bayanlardan daha üstün bir yapıda olduklarından dolayı zayıflamak demek bir kadının gücüne teslim olmak demektir. Yani ne kadar güçlü olsalar bile bir kadına karşı her zaman duygusal açıdan daha zayıf kalırlar.

Rüyada fit olmak rüya sahibinin son zamanlarda hiç ummadığı kadar güzel bir sürpriz ile karşılaşması anlamına gelir. Beklenemedik bir insandan ve beklenmedik bir zamanda gelecek bir sürprizi işaret eden bu rüya,rüyada kilo verdiğinin söylenmesi kişinin hayatında bir dönüm noktası bile olabilecek niteliktedir. Eğer rüya sahibi rüyasında bir deri bir kemik kalacak kadar zayıfladığını görüyor ise etrafında olup biten her şeyden habersiz kalacağı ve farkında olmadan gelişen olayların sonucunda epey karlı çıkacağı durumlar söz konusudur. Hiç zahmet etmeden ve düşünmeden içerisine düştüğü durumdan o kadar memnun kalacaktır ki bir süre hiçbir konuda şikayet etmeden yaşamayı öğrenecektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3197