Rüya tabiri ara

Rüyada Kilitli Kalmak

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kilitli kalmak rüya sahibinin yaşamının alt üst olmasına ticari yaşamda büyük kayıplara maruz kalmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin borçlanacağına, işlerinin bozulup huzurunun kaçacağına delalet eder. Rüyada kilitli kaldığını görmek, kapalı bir alanda ise sıkıntılı ve uzun bir süreç yaşamaya kişinin en yakınlarıyla bile problemler yaşayacağına tabir olunur. Aynı zamanda bu rüya çaresizlik yaşamaya rivayet olunur.

Rüyada kaçırılmak ve kilitli kalmak bazen düşmana koz kaptırmak ya da bir özgürlüğün elinden alınmasıyla alakalıdır. Bu rüyayı gören kişi mutlaka bir kayıp verir ve kaybettiği şey kendisi için çok önemlidir. Bazen bu rüya bir işi ya da çok istenilen bir partneri başkasına kaptırmak anlamına da gelebilir.

Gitmek istediği halde gidişine izin verilmemesi yine rehin alınmakla benzer anlam içermektedir. Bu rüyayı gören kişinin hareketleri sınırlanmaktadır ve istediği bir şeyi yapmasına bir engel bulunmaktadır. Hayatın gidişatının istediği yönde ilerlemesini isteyen kişi bu rüyayı gördüyse öncelikle gidişata engel olan her ne ise o engeli ortadan kaldırarak işe başlamalıdır. Biri ya da yüksek rütbede oturan bir zat tarafından baskı görmek söz konusu ise bu duruma bir çare bulmak gerekmektedir.

Rüyada esir alınmak da rehin alınmak özgürlüğün tam anlamıyla başka birinin eline kaptırıldığının işaretidir. Bu rüya bazen özgürlüğün bir kişi ya da bir otoriteye kaptırılabileceği gibi bazen sadece bir problemin ya da bir durumun esiri olmak anlamına da gelebilir. Yani kişi aslında bir sorunla o kadar çok vakit geçirmektedir ki hayatın diğer alanlarını tam anlamıyla unutmuş ve farkında olmasa da vakit geçirdiği şeyin esiri olmuştur. Rüyayı gören kişi iyi düşünmeli ve neyin esareti altında kaldığını kendisi bulmalıdır.

Rüyada odada kilitli kalmak rüya sahibinin hoş olmayan sözler işiteceğine herkes tarafından öğrenilmesinden korkulan bir sırra sahip olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ruhi sorunlar yaşayıp yanlızlaşacağına ve giderek insanlardan izole bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada asansörde kilitli kalmak kişinin iş yaşamıyla ilgili olup işlerin bir türlü istenildiği gibi olmamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ticari yaşamlarının iniş ve çıkışlarla olmasına kişinin bu yüzden kendini hep stresli ve gergin hissetmesine yorulur. Aynı zamanda yapılacak işlere başlayacak cesaret ve riski alamamak olarak da yorulur.

Rüyada denizde kilitli kalmak rüya sahibinin iş yaşamının risklerle dolu olmasına düşünerek hareket etmemeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sonu gözükmeyen işler içersinde olmasına giderek maddi kayıplar yaşayıp neşe ve sevincinin kaçacağına delalet eder.

Rüyada karda kilitli kalmak kişinin kötü alışkanlıkları yüzünden varlık içersinde sıkıntılar yaşamasına elindeki imkanları değerlendiremeyip mal ve mülk kaybı yaşamaya işaret eder.

Rüyada dağda kilitli kalmak rüya sahibinin yaşamını zorlaştıran sorun ve sıkıntılara çözüm arayıp üstesinden gelme isteğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin umutlarını hiç bir zaman kaybetmeyeceklerine delalet eder.

Rüyada tutsak olmak özgürlüğün ya da sahip olunan boş vaktin birine ya da bir uğraşıya tam anlamıyla verilmesidir. Bu rüyayı gören kişi ya aşırı baskıya maruz kalmaktadır, hayatı istediği yönde ilerlememektedir ve kendi kararlarını kendisi vermemektedir ya da kendine ayıracak vakti yoktur çünkü tüm vakti kendisinden çalınmaktadır. Bu rüya bünyesinin kaldırabileceğinden daha fazla çalışan kişiler tarafından çok görülür. Bu rüyayı gören kişi tatile çıkmalı ve her şeyden geçici bir süre uzaklaşmalıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1343