Rüya tabiri ara

Rüyada Kiliseye Girmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kiliseye girmek size yapılan haksızlıklardan kurtulacağınıza ve hakkınız olanı alacağınıza yorumlanır. Mahkeme işi olan kişiler dava sonuçlarında mutlu olabilirler. Rüyada kiliseye girmek, yeni bir bakış açısı kazanarak yeniliklere açık olmak ve yeni fırsatlar değerlendirmek demektir. Yepyeni insanlarla tanışarak yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Sosyal ortamınız değişebilir ve yeni dostluklarınız da size şans getirebilir.

Rüyada kilise görmek kötü niyetli kimse için savunduğu gerçeklerin inkar edilmesine , iyi niyetli kimse için kendisini haklı çıkaracak şahitler bulmasına delalettir.Rüyada kiliseye giren , kiliseyi gezen kimse kendi niyeti ne ise o niyetteki kimseler ile karşılaşır , evlilik düşünen kimse bekar bir kimse ile , ticarete girmek isteyen bir kimse ticaret yapmak isteyen bir kişi ile , dost arayan kimse dost arayan bir kimse ile karşılaşır.

Bazı rüya tabirleri rüyada kilise görmenin gayri Müslümleri görmeye delalet ettiğini söylerler. Yani rüya sahibi gayri Müslim olan kişilerin ibadetlerini öğrenmek için onlarla bir araya gelecek, dini bir de onların gözünden ve anlayışından görmek isteyecektir. Rüyada kilise görmek orada yaşayan din adamlarına da delalet eder.

Rüyada kiliseye girmek rüyayı gören ve bekar ise evleneceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada kilise görmek, bilime ve ağlamaya yorumlanır.

Rüyada kilise görmek kutsal duygulara ve bu kutsal yolda atılacak adımlara işaret eder. Rüyada kilise gören kişilerin dine çok bağlı olduğu ve mümkün mertebe dinini yaşamaya çalıştığı şeklinde tabir edilir. Bir kişi kendisini kilisede Müslümanlık dininin gereklerini yerine getirirken görürse eğer hayır bulacağına işarettir.

Rüyada kilisede evlenmek karşılaştığınız kimse ile uzun yıllar sürecek bir dostluk yahut birliktelik kuracağınıza delalet eder.

Rüyada kilisede , havra da yahut başka dinlere ait ibadethanelerde ezan okunduğunu görmek , taş kalpli bir yöneticinin kalbinin yumuşamasına , affedilmeyecek bir hatayı telafi etmek için size beklemediğiniz bir şans tanınacağına delalettir.Rüyada kilisede namaz kılmak , kötülük gördüğünüz bir kişinin yakını tarafından önemli bir konuda haberdar edileceğinize , aynı aileye mensup kişilerden farklı muamele göreceğinize delalet eder.

Rüyada kilisede dua etmek , ibadet emek yahut ayin görmek , kafa dengi kimseler ie karşılaşmaya , zevkleriniz ve ilgi duyduğunuz alanlarda bilgi sahibi kimseler ile tanışmaya , keyif duyacağınız bir görüşme yapacağınıza delalettir.Rüyada kilisenin yıkılıp dükülmesi , yanması , tahminlerinizin doğru çıkacağına , yeni tanıştığınız bir kimse ile ilgili hislerinizde haklı olduğunuzu göreceğinize delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5797