Rüya tabiri ara

Rüyada Kıl Yemek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kıl yemek, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, çok üzüleceğine ve gitgide daha kötü durumlara düşeceğine delalet eder.
Rüyada kıl yemek, yaptığı bir işten ötürü aldığı paranın haram olduğuna, bu paranın haram olduğunu bilmediği için ister istemez harcayacağına ve bu yüzden çok kötü durumlara düşeceğine, işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine ve neredeyse hayattan küsecek bir hal alacağına rivayet eder. Aynı zamanda, eğer bir kadın rüyasında kıl yediğini görürse bu hamile kalacağına yorulur.

Rüyada kıl yemek başka bir yoruma göre de, verdiği uğraşların sonunda düşlediği saygınlığa, zorlukların sonrasında hasret duyduğu ticari kazanca, umudunu yitirdikten sonra beklediği zafere, kısa sürede öğrenilecek sevindirici gelişmelere, yenilgiden sonra düşlediği mevkiye seklinde tabir edilir.

Olumsuz tefsir olarak: saç yemek, zorlanarak beklediği başarıya, uğraş vererek umduğu ganimete, zahmetle beklediği daha sağlıklı bir hayata, merhametsiz bir amire, kaybettikten sonra umduğu güce şeklinde tabir edilir. Yararlı işler gerçekleştireceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, sağlıklı yaşamaya, bol berekete, yeminini yerine getirmeye, hayali kurulan bir mutluluğa, külfetsiz elde edilen servete, hak edilmiş mala, sosyal yaşamda feraha, becerikli bir insana, sevdikleriyle sohbete delalettir. Nadiren de iyi hali yitirmeye, düşmanlıktan emin olmaya, ticaret nedeniyle huzursuzluğa, ticari sıkıntıya, mes’uliyetten dolayı mağdur olunacağına delalet eder.Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlar.

Bu rüya zorlukların ardından gözlediği ganimete, zorlukların ardından elde ettiği daha çok kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesinin alarak hak ettiği kazanca, zorlukla elde ettiği paraya delalet eder. Rüyada kıl yemek, maddiyata gelecek berekete, toplum yaşamında tatmine, fakirlikten feraha çıkmaya, bol şansa, yeminin tutulacağına, hoşgörülü orta yaşlı insana, faydalı uğraşlara, zahmetsiz kazanılan ganimete, büyük güce ermeye, memuriyette makama yükseleceğine, zenginliğe yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da korkulanın olmasına, ticaret nedeniyle üzüntüye, yalancı yöneticiye, saklanan sırların açığa döküleceğine, muhtaç duruma düşmeye delalet eder.

Farklı bir açıdan yaklaşan tabirciler şöyle derler: Bu rüya zorlukla hasret duyduğu iyiliğe, cefa ile birlikte kavuştuğu zenginliğe, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu rahata, yenilgiden sonra beklediği beceriye işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1652