Rüya tabiri ara

Rüyada kestane görmek satın almak ve yemek

Kasım 8, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kestane görmek , çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Fakat genel olarak cimri ve kıskanç olan birisinden mal alacağınız ,

mal mülk sahibi olacağınıza , sağlıklı olmaya , sabırlı olmaya , tembel bir kişiye ve yaşlı kişilerle de bir yolculuğa çıkacağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra sevmiş olduğunuz bir yakınınızın sağlık sorunları yaşayacağına , hem zahmet hem de zorluk ile bir ömür geçeceğine ya da birisinden miras kalacağına yorulur.

Rüyada kestane yemek nedir?

Rüyada kestane yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza , rızkınızın geniş olacağına , hem zorlukları hem de sıkıntıları atlatacağınıza ,

zorluklarla mal elde edeceğinize , bol kazanç elde etmeye ve ummuş olduğunuz yerden kazançlar geleceğine delalet eder. Bunun haricinde zorlu bir dönemden geçeceğinize işaret eder.

Rüyada kendini kestane yerken görmek

Rüyada kendini kestane yerken görmek , yakın zaman içerisinde emlak veya tarla sahibi olacağınıza , hastaysanız da kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , darlıktan ve sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada kış ayında kestane yemek ise hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada yaz ayında kestane yemek , zor bir dönemden geçeceğinize , bu gelecek olan sorunları aşmak için ise büyük çaba sarf etmeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada kestane satın almak

Rüyada kestane satın aldığınızı gördüyseniz , yatırım olarak arsa veya toprak alacağınıza , ün kazanacağınıza ,

istemiş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza ve sürekli olarak başarılar elde edeceğinize , etmiş olduğunuz duaların kabul olacağına yorulur.