Rüya tabiri ara

Rüyada Kesik Parmak Görmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kesik parmak görmek bazen iyiye bazen de şerre yorumlanmaktadır. Bir rivayete göre, rüyada kesik parmak görmek yeni evliyseniz erkek çocuğunuz olacağına işaret etmektedir. Eğer rüyanızda kesilen parmağınızdan kan aktığını gördüyseniz, kanın rüyayı bozduğunu yani korkulacak bir durumun olmadığını bilmelisiniz. Başka bir rivayete göre ise rüyada kesik parmak görmek yeni bir kazanç kapısının aralandığına ve berekete işaret etmektedir. Karşınıza maddi açıdan iyi imkanların çıkacağına ve bu sayede bir derdinizin çözüleceğine işaret etmektedir. Rüyada kesilen parmağınıza dikiş atıldığını görmek ise, size bir kişinin manevi anlamda destek olacağına ve bir sırrınızı paylaştığınız kimsenin ize destek olacağına işaret etmektedir.

Aynı zamanda rüyada kesilen parmak uzun soluklu bir dostluğa ve yeni arkadaşlıklar edinileceğine de yorumlanır. Ayak parmağınızın kesildiğini görmek ise, bir şanssızlık yaşayacağınıza ve aileden birinin sağlık sorunu olacağına işaret etmektedir. Sağlık sorununun çok kolay atlatamayacağınıza ve aile içerisinde huzursuzluk olacağına yorumlanır. Bir yabancı tarafından nasihat alacağınıza ve bu sayede bu huzursuzluğunuzun da çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kesik parmak görmek, parmağı kesilen kişi bir başkası ise ve siz o kişiye yardımcı olduysanız gerçek hayatta güzel bir haber almaya yorumlanır. Çok samimi olmadığınız bir kimse tarafından güzel bir haber alacağınıza ve bu haber sayesinde yeni kararlar alacağınıza işaret eder. Ayrıca yaşlı bir kimsenin parmağını kestiğini görmek ise kişinin iş yaşamında ve arkadaş çevresinde saygınlığının artacağına işaret eder. Rüyada kesik parmak görmek bazı rüya yorumcularına göre, kişinin belli bir miktar para kaybedeceğine fakat sonra bu parayı geri bulacağına rivayet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

255