Rüya tabiri ara

Rüyada Kepekli Saç Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada kepekli saç görmek bu rüya oldukça kötü yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin son zamanlarda nefsine hakim olmadığı için çok günah işlediği ve bu işlediği günahların bedelini ödeyeceği ve bedel öderken çok büyük zorluklar çekeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Sizin hayatınızda var olan sıkıntıları kendi içinizde yaşıyorsunuz Çevrenizde bulunan insanlar bu durumdan üzüleceğini düşündüğünüz için onlara söylemiyor ve sadece kendi içinizde çok büyük sorunlar yaşıyorsunuz. Rüyada saçının kepekli olduğunu görmek halbuki çevreniz de var olan ve size yardım edecek olan insanlara yansıttığınız zaman omuzlarınızdan resmen bir yük kalkacak ve sizi çok iyi tanıyan insanlardan yardım aldığınız için o insanlar tarafından en iyi şekilde cevaplanacak…

Rüyada saçta kepek görmek omuzlara dökülüyorsa sınırsız bolluk ve bereket yaşamaya, bol şansa, rüya sahibinin karşısına çıkacak çok güzel fırsatlara ve bu fırsatları kendi aklı ile çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve hayırlı bir yola çıkmaya yorumlanır. Bazı rüya tabirlerine göre ise saçta kepek görmek, iyi olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin iş ve duygusal hayatında yaşanacak bazı sorunlara, sıkıntılara ve bu sıkıntıların çözüme ulaştırmak için güçlükler yaşamaya, geçirilecek çok zor meşakkatli günlere, dünya işlerine aldanmaya, zevk ve eğlence içinde yaşamaya alamet eder.

Rüyada saçından kepek dökülmesi son zamanlarda yaşamış olduğunuz maddi ve manevi çöküntü uzunca bir süre devam edeceği ve bu çöküntü yüzünden çok büyük yaralar alacağınız için psikolojinizin bozulacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada saçta kepek görmek birçok sorunla karşı karşıya kaldınız ve bu sorunlarınızın sizi etkilediği için artık kendinizle bile kalmaya korkar oldunuz.

Rüyada saçta kepek temizlemek böylesi bir durum ile karşı karşıya kalmamak için bütün önlemleri almanıza rağmen resmen üzerinize bir bela oturmuş ve size karşı olumsuz olayların olmasına neden oluyor. Sizler de hayatınızda bulunan olaylardan bıktıysanız ve usandıysanız o zaman asla isyan etmemeli ve rüyada birinin saçlarından kepek döküldüğünü görmek sizi seven insanların öğütlerine kulak vermeli ve sizi seven insanlarla birlikte zaman geçirmeniz gerekmektedir. Bu kötü olaylardan anca ve ancak sizi seven insanların desteği ile kurtulabileceksiniz.

Rüyada saçlarının kepekli olduğunu gördüğünüz zaman o zaman zor şartlar altında kazanmış olduğunuz paranızın çok kolayca harcayacak ve paranızın bitmesine neden olacaksınız. Sizler de daha birikimli ve hesaplı yaşamak için bütçenizi nasıl harcamanız gerektiğiniz bilmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sizler harcamalarınız sonucunda kazandığınızdan daha çok para harcadığınız için çok büyük sıkıntılar yaşayacak ve birçok açıdan üzülmüş olacaksınız.

Rüyada saçlarından kepek döküldüğünü görmek mutlaka ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı bilmeniz gerekmektedir. Evli bir erkekseniz, harcamalarınız sonucunda çok büyük sıkıntılar çekeceğiniz için eşiniz tarafından eleştirileri kulak arkası yaptığınız için eşinizin evi terk etmesi gibi bir durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden sizler de yuvanızdan olmamak için mutlaka ailenizle birlikte hareket etmeli ve asla savurgan olmamanız gerekmektedir.

Rüyada saçta kepek nedeniyle kaşıntı görmek, üzüntü ve gam yaşamaya, rüya sahibini derinden etkileyecek ve uzun süre boyunca bir türlü atlatamayacağı bir olay yaşayacağına, büyük sıkıntılar ile boğuşmak zorunda kalacağına ve ruh halinde yaşanacak olan bozulmalara rivayet eder.

Rüyada saçtan kepek temizlediğini görmek, güç ve kuvvet sahibi olmaya, iyi bir geleceğe, yüksek mertebeye ulaşmaya, eli açık yöneticiye, zahmet göstererek ulaşılacak temiz rızka sorunlardan kurtulup rahatlamaya, karşılaşılan güçlükleri kendi göstereceği emekler sayesinde aşarak ümit ettiği refaha kavuşmaya ve hayallerin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada başkasının saçında kepek olduğunu görmek, yakın zamanda alınacak müjdeli haberlere, mal sahibi olmaya, sıkıntılı durumlara, geçmişte yapılan bir hata ile yeniden yüzleşmek zorunda kalmaya ilim ve irfan sahibi olmaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5599