Rüya tabiri ara

Rüyada Kepçe Kulak Görmek

Ocak 16, 2020 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kepçe kulak görmek, güzel ve hayırlıdır, evde kaynayan tencere olarak ifade edilir. Yani rüya sahibinin eline geçen kazancı sayesinde evine giren lokmasıdır denir. Kişi, çalışkanlığı ve hırsı sayesinde bir işi bıraksa diğerine başlar, onu bitirse hemen bir diğerini bulur ama yine de ailesini mağdur etmez diye yorumlanır. Rüyada kepçe görmek, sürekli olacak bereketin, bolluğun ve gelirin işaretidir. Rüya sahibi ailesinin refahı için elinden gelen çabayı gösterecek demektir.

Rüyada Kepçe Kullanmak
Rüyasında kepçe kullandığını gören kişi zor bir iş yaparak rızkını çıkarıyordur. Rüya sahibi bilek gücünü kullanarak, alın teri akıtıp çocuklarının boğazından haram lokma sokmuyor, işini yaparken aklına ya da gönlüne hiçbir şekilde fesat düşürmüyordur diye yorumlanır.

Rüyada Kepçe Kaşık Görmek
Rüyada kepçe kaşık görmek çok hayırlıdır. İşlerin ağır yükünün azalmasına, hayatın kolaylaşmasına ve bu sayede rüya sahibinin de rahat etmesine delalet eder. Bazen de evin hanım ile tabir edilir. Bu hanım, sorun çıkarmak yerine her zaman çözümler ve çareler bulmaya çalışan olgun, anlayışlı ve görgülü biri olarak tasvir edilir.

Rüyada Kepçe Makinası Görmek
Rüyada kepçe makinası görmek hayra alamettir ve rüya sahibinin gözünde çok büyüttüğü ve altından nasıl kalkacağını bilemediği zorlukların ve sorunların kolaylıkla aşılacağı, çözüme ulaşmanın kişinin bile beklemediği kadar kolay olacağı anlamına gelir. Ferahlık, esenlik ve huzur bulmak şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kepçe ile Toprak Kazmak
Rüyada kepçe ile toprak kazmak, rüya sahibinin her zaman zor olanı seçtiğine, kolay ve basit olanı istemediğine işaret eder. Kişi, cefa çekmeden kazandığı şeylerden keyif alamayan biridir ve çalışıp, emek harcayarak sahip olmayı tercih edenlerdendir. Bu sayede elindekiler kendisi için çok daha kıymetli görünmektedir diye yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

110

Rüya Sitesi Linkleri