Rüya tabiri ara

Rüyada Kendini Sakallı Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Hayırlı, güzel rüyalardan kabul edilir. Rüyada kendini sakallı görmek rüya sahibinin karakterinin sağlam temeller üstüne oturacağına, erkenden olgunlaşacağına, meslek hayatında kariyer sahibi olacağına ve çevresinden saygı göreceğine delalettir. Talihin açılacağını işaret eder. Rüya sahibi kendini kısa sakallı görürse eğer bu rüya, kısa mesafeli yolculuk olarak tabir edilir. Eğerrüya sahibi erkekse ve sakalı siyahsa, varlıklı bir kadınla izdivacı olacağı rivayet edilir.

Rüyada Sakal Kesmek

Maddi giderlerin artacağına delalet olan bir rüyadır. Rüyada sakalını kesen kimsenin ani gelişen durumlar karşısında ödeme yapılacağına ve para kaybedileceğine rivayet eder.

Rüyada Sakal Görmek

Genel olarak bolluk ve bereketi tabir eden rüyalardandır. Rüyalar tabir edilirken diğer unsurların da çok büyük etkisi olabileceğinden detaylı bir tanımlama daha doğru sonuç verecektir. Örneğin, rüyada düzgün ve güzel bir sakal huzuru işaret ederken, çok uzun sakal görmek hayra yorulmaz, vicdan azabı duyulacak işlere girişmeye, sıkıntıya ve yoksulluğa işaret eder.

Rüyada Beyaz Sakal Görmek

Rüyada beyaz sakal görmek rüya sahibinin kendisini her anlamda geliştireceğini, hayatının dönüm noktasıvereceği önemli kararları bu gelişmişlik ve olgunlaşmışlığıyla vereceği için doğru adımlar atacağını rivayet eder. Güzel ahlaklı, hayırlı bir kimse olacağı kendisine müjdelenmiştir. Harama el uzatmayacağı ve ailesine de düşkün bir kimse olduğu tabir edilir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Genel olarak hayırlı rüyalardan kabul edilmez. Rüyasında sakal tıraşı olduğunu gören kimsenin itibarının sarsılacağı rivayet edilir. Sıkıntılara işaret olan bu rüya, rüya sahibinin etrafındaki insanların önünde utanılacak duruma düşeceğine delalettir.

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1992

Rüya Sitesi Linkleri