Rüya tabiri ara

Rüyada Kendini Hamile Gören Erkek

Ocak 24, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kendini hamile gören erkek bir süredir çok merak ettiğiniz biri varsa o kişi sizinle iletişime geçebilir. Özellikle aranızda geçen bazı tatsız konuşmalar ya da olaylar yüzünden bir süredir sizinle konuşmayan bir kişi artık size yakınlaşmaya başlayabilir. Aranızda esen soğuk rüzgarlar son bulacak.Rüyada erkek birinin kendini hamile görmesi sevgilinizle bir süredir ayrıysanız, pişman olup size geri dönmek isteyebilir. Sizi yeniden kazanmak için elinden gelen her şeyi yapabilir. Ancak aşk hayatında birini affetmek zor olacak. Belki size yapılan haksızlıkları affetmekte güçlük çekebilirsiniz.

Rüyada erkeğin hamile olması sizi kandırmaya ya da kullanmaya çalışan birileri olabilir. Sizi yarı yolda bırakması da söz konusu olabilir. Bu sebeple size pek de güven vermeyen kişilerle aranızdaki mesafeyi korumanız önemlidir. Eğer tam tersi o kişiye inanır ve güvenirseniz, sizi yarı yolda bırakarak, maddi ya da manevi olarak hüsrana uğratabilir.

Rüyada erkeğin kendini hamile olduğunu görmesi zor bir süreç atlatabilirsiniz. Başkalarına güvenmeden önce iki defa düşünerek, daha fazla temkinli ve garantici olmanız faydalı olabilir.

Rüyada erkeğin kendini hamile kaldığını görmek sosyal çevreniz ya da çalışma çevrenizde değişiklikler olması anlamına gelir. Belki iş ortamınız değişebilir ve farklı bir yerde çalışarak yeni iş arkadaşları edinebilirsiniz. Yeni insanlar ile iş hayatında bağlantılar kurabilir ve bu kişilerden önemli fırsatlar elde edebilirsiniz.

Rüyada erkek birini hamile görmek bekar olan birinin tanışacağı kişi ile flört etmesi ve ciddi bir ilişkiye başlaması, hatta bu kişi ile ileride evlenmesi demektir. Eğer evli birinin rüyası olarak yorumlarsak çocuk sahibi olabilir. Eşiniz ile birlikte çocuk sahibi olmak kararı alabilirsiniz. Yakın çevrenizde de evli kişilerden bebek müjdesi almanız olasıdır. Evladı olanlar gurur duyacakları olaylar yaşayacaklar.

Rüyada erkeğin kendisini doğum yaparken görmesi uzakta yaşayan biri ile görüşerek, onunla ortak bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir süredir uzak mesafe ilişki yürüten kişiler de yakında aynı yerde yaşamaya başlayabilirler.

Rüyada hamile erkek görmek sosyal çevrenizde de arkadaş gruplarınız değişebilir. Başka bir şehre taşınabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Yeni tanışacağınız biri ile kuracağınız arkadaşlık da baki olabilir. Eğer sosyal hayatta aktif değilseniz, bu değişecek.

Rüyada erkeğin hamile kalması insanların sizi övgü ile anacağına yorumlanır. Hakkınızda söylenen güzel şeyler sizi mutlu edecek ve saygınlık kazanabilirsiniz. Yakında bebekli bir misafiriniz de evinize gelebilir. Çocukları olanlar onların eğitim hayatlarından müjdeli haberler alabilirler.

Rüyada hamile erkeğin doğum yapması sevdiğiniz insanla aranızdaki sorunlar geçmişte kalacak ve birbirinize daha sıkı bağlanacaksınız. Sizi seven birinin hayatınızda olması sizi daha da güçlendirecek.

Rüyada erkeğin hamile olduğunu söylemesi ummadığınız anda arkadaş sayınız artabilir, gerçekten güveneceğiniz ve samimi dostluklar kurarak, kendinizi yalnız hissetmekten kurtulmanız olasıdır. Sizi anlayan kişilerin olması hayatınızı renklendirebilir.

Rüyada hamile değilken hamile olduğunu görmek verdiğiniz sözleri tutmakta güçlük çekeceğinize yorumlanır. Hanede birinin sizden beklentileri olabilir. Bir akrabanıza verdiğiniz söz yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Ancak bu sözü tutmak için fedakarlık yapmanız gerekebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1518