Rüya tabiri ara

Rüyada Kendini Evlenirken Görmek

Rüyada kendini evlenirken görmek, rüya sahibi açısından işlerden kaybedilecek paraya, maddi zarara, sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret eder. Bu rüya genel olarak hayırlı gelişmelere işaret eder. Ancak belli bir dönem rüyayı gören kişinin sıkınt...

Rüyada kendini evlenirken görmek, rüya sahibi açısından işlerden kaybedilecek paraya, maddi zarara, sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret eder. Bu rüya genel olarak hayırlı gelişmelere işaret eder. Ancak belli bir dönem rüyayı gören kişinin sıkıntılar içinde olacağına da delalet eder. Bu süreçte dikkatli olunmalı, kendini geliştirecek işlere yönelerek dingin bir yaşam sürülmelidir. Kişi kendisi için yeni bir başlangıcın olacağını düşünmeli, en zararsız şekilde bu dönemi atlatmalıdır.

Rüyada kendini evlenirken görmek, bu rüyayı gören kişileri aynı zamanda ağlıyorsa, yeni girdiği bir işte zorluk yaşamasına, üzülmesine delalet eder. Sonunda hayırlı gelişmeler olsa da, refaha ermek için çaba sarf etmesi gerektiğini anlamalıdır. Böyle bir rüya kişinin ummadığı, beklemediği yeniliklerin olacağını gösterir. Evlenmek kişinin yaşamında önemli bir yer tutar. Bu yüzden görülen rüyanın tabiri de önemlidir. Eğer rüya sahibi evli biriyse, yaşamında yeni bir iş kapısı açılmasına, yeni bir fırsat yakalamaya işaret eder. Arzu edilen iyi kazançlar, para, mal elde etmeye, engellerin aşılmasına, kısa zaman içinde zengin birisi olmaya tabir edilir. Bazen de bu rüya evliler için, hayal kırıklığına, üzülmeye, sıkıntılı haberler almaya, işlerin kötü gitmesine de işaret eder

Bu nedenle rüyanın kapsamlı bir şekilde tabir edilmesi gerekir.

Rüyada kendini evlenirken görmek, bu rüyayı gören bir kadın olursa rüya tabiri kadının bekar ve evli olmasına göre yapılır. Bekar olanlar için eğitim hayatında, iş yaşamında başarılar elde etmeye, kendine faydalı olacak kişilerle tanışmaya yorumlanır. Kadının veli ve hamile olması halinde, yaşamını değiştirecek iyi kısmetlere işaret eder. Bu rüyayı gören bir erkek olursa, beklenmedik gelişmelere işaret eder. Hayalini bile kurmadığı değişiklikler kişinin yaşamını etkiler.

Rüyada kendini evlenirken görmek, rüya sahibi kendini böyle görüyorsa yaşamından memnun değil ise, sabretmesi gereken işlerinin olduğuna, işlerden zarar görmesine, daha azimli olması gerektiğine tabir edilir. Bunlara dikkat ederse, her türlü sıkıntıdan, beladan tez zamanda kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibi evlendiğini bir başkasına söylüyorsa, söyledikleri yorumlanmalıdır. Ancak bunlar gerçek yaşamında olacak sorunları işaret eder. Rüya sahibi için artık önlem alınması gereken bir dönem başlıyordur.