Rüya tabiri ara

Rüyada Kendini Başörtülü Görmek

Haziran 11, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada başörtülü görmek, rüyayı gören kişinin değer yargılarına bağlı, topluma uyumlu, aykırılıktan ve aşırılıktan hoşlanmayan, makul davranışları olan, saygılı, terbiyeli ve olgun bir kişi olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin iyilik ve hayır yapmaya düşkün olduğuna, insanları sevindirmeyi, onların dualarını almayı sevdiği kadar hak yolunda savaşmayı da ihmal etmediğine ve bundan haz duyduğuna işaret eder.

Rüyada Başörtülü Olduğunu Görmek
Rüya sahibinin huzurlu, güzel, sessiz sakin bir hayatı olacağına, ailesinden hayır göreceğine, iyi kalpli, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine ve saygı göreceğine rivayet edilir.

Rüyada Başörtülü Kadınlar Görmek
Rüyayı gören kişinin sorunlardan uzak, işinde gücünde olacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına alamet eder ve rüya sahibini koruyup kollayan, onun için dualarını eksik etmeyen kimselerin varlığına tabir edilir.

Rüyada Kendini Başörtülü Görmek
Rüya sahibinin yaşamıyla ilgili olarak bir takım yeni kararlar alacağına, bu yönde atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, aldığı bu yeni kararlardan hiç pişman olmayacağına, mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına delalet eder.

Rüyada Eşini Başörtülü Görmek
Rüyayı gören kişinin aile saadeti yaşayacağına, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, tüm hizmetinin kusursuz olarak görüleceğine, eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine işaret eder.

Rüyada Sevdiğini Başörtülü Görmek
Rüya sahibinin sevdiği kişi ile uyum ve bütünlük içinde olacağına, iyi geçineceğine, birbirilerine daha bir sevgi ile bağlanacaklarına ve kenetleneceklerine alamet eder. Rüya sahibinin sevdiği kişi ile arasında çok güzel gelişmeler olacak, mutluluğu artacak, ağız tadı ve keyfi de yerine gelecek demektir. Hayırlara alamet eder ve gönül işlerinde meydana gelecek hayırlara yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

401

Rüya Sitesi Linkleri