Rüya tabiri ara

Rüyada Kendi Saçını Kesmek

Rüyada kendi saçını kesmek rüyayı gören kişinin kendi saçını kestiğini görmesi, şanssızlığı ve hayırsız işlere delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatındaki performans ve çalışma isteğinin zayıflayacağına, bu nedenle iş hayatında sıkıntılı ve başarısız...

Rüyada kendi saçını kesmek rüyayı gören kişinin kendi saçını kestiğini görmesi, şanssızlığı ve hayırsız işlere delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatındaki performans ve çalışma isteğinin zayıflayacağına, bu nedenle iş hayatında sıkıntılı ve başarısız günler geçireceğine delalet eder.Rüyasında kendi saçını kestiğini gören kişinin, hayata olan bağlılığını kopacağına, yaşam hevesinin kalmayacağına, yaptığı hiçbir şeyden zevk almayıp her şeyden uzak durmak isteyeceğine, ailesi ve araçlarıyla dahi arasına mesafe koyup onlardan uzaklaşarak şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada kendi saçlarını makas ile kestiğini görmek, kişinin uzun zamandır üzerinde önemli çalıştığı bir projesinin, beklediği ilgiyi görmeyeceği ve sürekli aksilikler karşılaşacağı anlamına gelmektedir. İş hayatında daima rakiplerinin gerisinde kalacağı ve bu sebeple sıkıntılı dönemler geçireceği şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada saçını kestiğini görmek, rüya sahibinin şansının ve kısmetinin kazanacağına işaret eder. Kişinin sıkıntılı zor dönemler geçireceğine, işlerinin ters gideceğine, maddi yönden darlığa düşeceğine, düzeninin ve yaptığı planlarının bozulacağına ve onu büyük bir çıkmaza soracağına ve burumun kendisini olumsuz etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada saç kestirmek, rüyayı gören kişinin ödemek zorunda olacağı bir borcun çıkmasına işarettir. Ummadık zamanda çıkan bu borcu ödemek zorunda olacağı için, bu borç, kişinin cebindeki parasının eksilmesine sebep olacaktır. Bu da rüya sahibini maddi anlamda büyük bir sıkıntıya sokacak demektir.

Rüyada berber görmek ve ona saç kestirmek, kişinin huzurunu ve keyfini kaçıracak, moralini bozacak olumsuz, kötü ve tatsız olaylarla karşılaşacağına delalet eder. Rüya sahibi, ummadığı kişiler tarafından, hiç hak etmediği sözler duyacak ve bu onu çıkmaz bir duruma düşürecek demektir. Rüyada berber görülmesi kişinin hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine de işaret etmektedir.

Rüyanızda elinizde makas ve kendi saçınızı çok biçimsiz bir şekilde kesmeye çalışıyorsanız bu rüya pek hayırlara alamet olmadığını ve çok büyük sorunlardan geçeceğiniz sizi çok kötü günlerin beklediğini bilmeniz gerekmektedir. Rüyada kendi saçını kısa kesmek sizi seven ve çok yakın olan tanıdıklarınızdan birinin çok büyük bir hastalıkla boğuşacağı ve bu durumdan sizin üzüleceğiniz için sizden saklanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Son zamanlarda sizin çok önemli bir sınavınızın olduğu ve bu sınavı bir türlü veremediğiniz için yıllar boyunca o sınavdan kalıyorsunuz. Önümüzde ki günler içerisinde olacak olan sınava çok iyi hazırlandınız ve bir an önce verip mezun olmak istiyorsunuz. Ama ne yazık ki bu sınavı tam verecekken, yakınınızın rahatsızlığını öğrenecek ve çok büyük sorunların olmasına neden olacaktır. Vermeye hazırlandığınız dersten kalacağınız gibi aynı zamanda da yakınınızın vefatı üzerine siz çok büyük bir zarara uğramış olacak ve psikolojik açıdan çok büyük çöküntüye ulaşacaksınız. Olaylar karşısında biraz daha metanetli durmalı ve sizin güçlü bir insan olduğunuzu insanlara göstermeniz gerekmektedir.

Rüyada kendi saçını kısacık kesmek kesmeye çalıştığınız makas kör ve saçınızı kesmeyen bir makas kullanıyorsanız, sizin son zamanlarda çok büyük bir sınavdan geçtiğiniz ama bu sınavın farkında olmadan haram yediğiniz için çok büyük günah işlediğinize işaret etmektedir. Günahlarınızdan bir an önce arınmalı ve sizin günah işlemenize neden olan etkiyi ortadan kaldırmanız gerekmektedir. Allah’ın çok sevdiği bir kulu iken yaptığınız bir hata yüzünden günah işlediniz. Ve bu işlemiş olduğunuz günah sizin çok sevdiğiniz insanların size karşı soğumasına ve sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Unutmamanız gereken tek nokta ise, bu dünya mallarının yer yüzünde kalacağı ve diğer dünyaya hiç bir şey götüremeyeceğinizdir.

Rüyada kendi saçını örmek bu yüzden daha çok kazanmak ve daha çok zengin olabilmek için asla kendinizden ödün vermemeli ve doğru bildiğiniz yoldan asla şaşmamanız gerekmektedir. Rüyada kendi kendine saç kesmek çok zengin olmak yerine, yüreği zengin ve herkes tarafından sevilen bir insan olmalı ve bu sayede asla gözünüzün harama kaymasını engellemiş olacaksınız. Doğacak çocuklarınızda sizin gibi haram korkusu olan ve herkes tarafından sevilen bir insan olarak yetiştirecek ve çocuklarınız ile birlikte çok mutlu olacağınız bir yuvanızın olmasını sağlamış olacaksınız.

Rüyada kendi saçını koparmak eğer çok kısa bir süre içinde kesmiş olduğunuz saçın tekrar çok hızlı bir şekilde uzadığını görmeniz durumunda uzun zamandır haberini beklediğiniz bir yerden çok kısa süre içerisinde haber geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Sizler de uzun zaman önce bir haber beklediğiniz bir yer olduğu ve bu haberi çok uzunca bir süre beklediğiniz ama bir türlü bu haberin gelmediği için artık sizlerin haberden ümidinizi kestiğiniz ve asla size istediğiniz haberin gelmeyeceğini düşünürken bir anda size çok hayırlı ve uzun zamandır beklemiş olduğunuz haberin gelmesi ile çok mutlu olacağınız ve bu haber sonucunda sizler artık daha iyi şartlar altında yaşayacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Eğer yakınlarınızda var olan ve maddi zorluk çeken insanlar bulunuyorsa sizin bulacağınız bu haber sonucunda oldukça iyi yerlere gelmiş olacağınız için bütün durumu kötü olan akrabalarınıza ve yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmiş olacak ve çok kolayca sizler de düşkün durumda olan insanları kaldırmış olacaksınız. Sadece sabırlı olmalı ve asla sizin aceleci bir tutum sergilememeniz gerekmektedir. Böylece her dilediğiniz olacaktır. Yavaş olacak ama sizin kalbinizin temizliği sayesinde elinizi açıp istediğiniz her dilediğiniz olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Her şey sizin gönlünüzce olacaktır.