Rüya tabiri ara

Rüyada Kendi Kızını Görmek

Nisan 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kendi kızını görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine, erişilecek nimetlerin ve gelirin artmasına delalet eder. Kendi kızını rüyasında gören kişi, zengin olacak ya da mutlu bir haber alacaktır. Böyle bir rüyanın sahibi, bazı dert ve sıkıntılardan sonra düzlüğe çıkar ve mutlu olur.

Rüyada Kızını Ölmüş Görmek

Bu rüya, çocuklarınızın uzun ömürlü olacağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi, çocuklarından her zaman fayda görür ve hayırlı çocuklara sahip olur.

Rüyada Kızını Bebek Olarak Görmek

Rüyada kendi yetişkin kızını bebek olarak gören bir kişinin kız çocuğundan soyu devam eder, kızının çocukları hayırlı ve iyi insanlar olur. Bu rüya, çocuğunuzla beraber yaşayacağınız uzun bir ömre delalet eder. Bir diğer tabire göre ise, huyundan farklı, ters davranışlarda bulunmak anlamına gelir.

Rüyada Süt Emen Bir Kız Çocuğu Görmek

Bu rüya müjdeli bir habere işaret eder. Ayrıca, sevdiği kişilere kavuşma, gurbetten dönüş, mutlu bazı olaylara şahit olma ve işte başarı anlamlarını da içerir.

Rüyada Kız Çocuğuna Süt İçirdiğini Görmek

Bu rüya, evladın başına gelecek büyük bir iyiliktir. Rüyayı gören kişinin kızı, hayırlı birisiyle evlenir ve yaşamı boyunca mutlu ve müreffeh olur. Süt beyazlık ve saflık, kız çocuğuysa müjdeli bir haber anlamına gelir. Rüyada kızına süt içirdiğini gören kişi, kendini ferahlatacak bir haber alacak demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1716