Rüya tabiri ara

Rüyada Kendi Kanını Görmek

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Kendi Kanını Görmek, Rüyada birinin kendi kanını görmesi kendi üzerine söylenecek yalan ve iftiralara işaret eder. Ancak rüyayı bir bütün olarak ele almak şarttır. Çünkü rüyada görülen olay ve nesneler, olayın akışını ve görülen nesnenin anlamını değiştirmektedir. Rüyalar insan yaşantısının bir parçası olarak insanlara günlük yaşantılarında ve çıkmazlarında bir takım mesajlar ve sinyaller verir. Yorgun geçen bir günün ardından gece dinlenen zihin yaşadığı olayları zihninde daha iyi canlandırır. Ancak verilmek istenen asıl mesajı anlamak için rüyayı tam ve doğru hatırlamak gerekir. Rüyada görülen kan kadar nasıl ve ne şekilde oluştuğu da rüyanın anlamı değiştiren nedenler arasındadır. Şimdi olay ve nesnelere göre Rüyada Kendi Kanını Görmek, ne anlama geldiğini yorumlamaya çalışalım.

Rüyada Kendi Kanını İçmek, Rüyada vücudundan kendi kanının aktığını gören bir kişi, kanaması az ise dardan kurtulur. Hasta ise şifa bulur. Feraha ulaşır ve sağlıklı olur. Rüyada kendi kanının çok aktığını gören bir kişi, sıkıntıya düşer. Haram para ile uğraşır. Faiz yer. Günaha saplanır ve kul hakkı yer. Rüyada Kendi Kanını Temizlemek görülen kan batıl olduğu için pek de bu tarz rüyalara itibar edilmez. kendi kanını gören bir genç kız yada kadın ise, yakın zamanda adet olacağına işaret eder. Rüyada kendi vücudundan yada karnından kan geldiğini gören hamile bir kadın ise yakın zamanda düşük yapacağına işaret eder.

Rüyada sırtından kan aktığını gören kişinin, arkasından çok dedikodu edildiğine işaret eder. Rüyayı görenin rüyasında dişlerinden kan aktığını görüyor ise akraba çevresinin arkasından konuştuğuna ve dedikodu yaptığına işaret eder. Ayrıca akraba çevresinden ciddi zararlar göreceğine de işaret eder.

Rüyada kendi ayaklarından kan aktığını gören bir kişi, yanlış bir yol izlediğine işaret eder. Rüyasında ayaklarından kan aktığını gören kişi, haram ve günaha bulaşmış, ancak bunun farkında olmadığına işaret eder. Rüyasında ellerinin arasından kan aktığını gören bir kişi, yanlış işler ile uğraştığına işaret eder.

Rüyada Kendi Kanını Almak rüyayı gören kişinin harama göz diktiğine ve harama bakmakta ısrar ettiğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin haramdan uzaklaşması için bir mesaj verilmiştir. Bu detayı göz ardı etmemek gerekir. Rüyada saçlarının arasından kan aktığını gören bir kişi, aklının çok karışık olduğuna hak ile batılı bir birinden ayırmadığına işaret eder. Rüyasında kulak arkasından kan aktığını gören bir kişi, yakın çevresinden zarar göreceğine ve arkasından yapılan dedikodulara kulak tıkadığına işaret eder.

Rüyasında savaş ortamında kendi kanının aktığını gören, şehitlik mertebesi gibi güzel bir mevkiye gelir. Şanı yükselir. Günahlarından arınır. Kalbi haset ve fitneden temizlenir. Rüyada kendi kanın aktığını ve kimsenin ona yardım etmediğini gören bir kişi, dara düşer ve kimse ona yardım etmez. Rüyada burnundan kan aktığını gören kişi, içindeki ve dışındaki bütün kötülüklerden temizlenir. Hasta ise sağlığına kavuşur. Borçlu ise borcundan kurtulur. Maddi ve manevi ne tür bir sıkıntı içinde ise onlardan kurtulur. Rüyada tırnaklarından kan aktığını gören bir kişi, evlatlarından biri ile dedikodu ve bir takım sıkıntılar yüzünden arası açılır. Rüyasında göbek deliğinden kan geldiğini gören bir kişi, hamile ise düşük yapar. Hamile değilse farkında olmadan gebe kalır ve ayı dolmadan düşük yapar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5712