Rüya tabiri ara

Rüyada Kendi Dişini Çekmek

Mart 22, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kendi dişini çekmek yakın zamanda yaşadığınız bir sorun yüzünden sorumluluk almanız gerektiğine işaret ediyor olabilir. Eğer uzun süreli bir ilişkiniz varsa ilişkinizde sorunlar yaşayacağınız ya da uzun süredir devam eden sorunlarınız olduğu anlamına gelebilir. Bu durumda oturup sorunlarınızla yüzleşmek zorunda hissedebilirsiniz kendinizi. Sorumluluk almak zorunda hissettiğiniz bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Yalnız hissediyor ve yardım isteyecek arkadaşlarınızın olmadığını düşünüyor olabilirsiniz.

Rüyada sallanan kendi dişini çektiğini görmek sizin güçlü bir yapınız var ve sorumluluk almaktan kaçmayan bir insansınız. İnsanların hayatınızla ilgili özel konularda fikir yürütüyor oluşu sizi rahatsız ediyor olabilir. Yaptığınız iyi şeylerle ve kötü şeylerle kendiniz yüzleşecek kadar cesur olduğunuz bir döneme giriyor olabilirsiniz. Sorumluluklarınızın farkına varacağınız, hayatınızda sizi uzun zamandır üzen durumlara ya da kişilere dur diyeceğiniz günlerden geçiyor olabilirsiniz. Sizde bir boşluk duygusu uyandıracağını bilseniz de uzun süredir size acı veren ilişkinizi bitirebilir, evliyseniz boşanabilir, bekarsanız sevgilinizden ayrılabilirsiniz.

Rüyada kendi dişini çekmek ve kanaması eğer iş ya da okul hayatı içindeyseniz rüyada kendi dişinizi çekmek, yeni bir yatırım içine girerek uzun süren ve yorucu bir iş yüküyle karşılaşabileceğiniz anlamına geleceği gibi uzun süren bir çalışmanın ardından rahatlayacağınız günleri de delalet ediyor olabilir. Geçmiş yıllarda çok çalışarak hak ettiğiniz bir kazanca kavuşacağınız anlamına gelir.

Rüyada kendi kendine diş çekmek rüya tabileri alimleri rüyada kendi dişini çekmenin 6 farklı yorumu olduğunu belirtmişlerdir. Bunlardan ilki ailenin içindeki bir kayıpla gelecek olan miras, uzun bir hastalık sonucunda yeniden kendini toparlayacak yakın arkadaş, iş yerinde yenilik yapmak, üst çene hizasında olan kendi dişini çekmek bir erkekle kavga etmeye, alt çene hizasında olan kendi dişini çekmek ise bir kadından ayrılmaya işaret eder. Azı dişini çekip koparmak ise, ölen bir yakınından ayrılmak istemediğinin göstergesidir. Sevdiğiniz kişinin ölümünü kabul edemediğinizi ama yaşama devam etmeniz gerektiğini simgeler.

Eğer çektiğiniz kendi dişiniz ağrısız beyaz bir dişse sevdiğiniz bir eşyanızı kaybedecek ya da elinizden büyük bir miktarda para çıkacak demektir. Bu kayıp uzun zamandır birikimini yaptığınız ama korumak için gerekli özeni göstermediğiniz bir eşya olabilir. Dalgınlığınız yüzünden kaybettiğiniz bu eşya yüzünden pişmanlık duyuyor olabilirsiniz. Rüyanızda çektiğiniz dişiniz çürümüş, kararmış bir diş ise uzun zamandır kavuşmak istediğiniz bir şeye kavuşacak ve rahata ereceksiniz.. Hastaysanız iyileşecek, çalışıyorsanız terfi alacak, evliyseniz sorunlarınızı çözeceksiniz..