Rüya tabiri ara

Rüyada Kendi Çocuğunu Öldürmek

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kendi Çocuğunu Öldürmek, Dünyadaki birçok şeye aldanarak çocuğuna kötü davranıp ben zulüm eden bir anne baba olduğunuzun anlamını taşıyan bu rüya, rüya sahibinin çocuğuna yeteri kadar ilgi göstermediği ve onun sorunlarını dinlemeyip çocuğunu ihmal ettiğinin bir işaretidir. Rüyada kendi çocuğunu öldürmek, rüya sahibinin çocuğuna karşı bir suç işleyeceğinin ya da kötü bir harekette bulunup günah işleyeceği ile tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya başka bir şehre taşınmaya ya da rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde zor bir duruma düşeceğine delalet eder.

Bazı rüya tabirlerine göre ise rüyada kendi çocuğunu öldürmek, tam tersi şekilde yorumlanır. Rüyada kendi çocuğunu öldüren rüya sahibi yakın bir zamanda büyük bir mal ya da mülk sahibi olarak menfaat elde eder. Maddi ve manevi açıdan rüya sahibinin huzura ereceği anlamına gelen bu rüya kişinin çocuğunun zekasını kullanarak ilerleyen zamanlarda büyük başarılar elde edip iyi bir mevkiye geleceğine ve rüya sahibinin de bu durumdan faydalanılacağı anlamına gelir.

Rüyada çocuğu kendi çocuğunu öldürmek ve kan aktığını görmek, gerçek hayatında rüya sahibinin karşısına çocuğuyla yaşayacağı kötü bir durum çıkacağına ancak bu durumdan rüya sahibinin kendisine ve çocuğunu kurtararak rahat bir nefes alacağına işaret eder. Rüyada kendi çocuğunu boğazlayarak öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin çocuğuna haksızlık ettiğini ve bu durumdan çocuğun etkilenerek içine kapandığının bir işaretidir. Aynı zamanda bu rüya bazı dini konuları inkar etmeye, manevi yönden geri kalmaya, üzüntü ve kedere de yorumlanır. Kendi çocuğunu öldürdüğünü ve başında ağladığını görmek, rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde kendi çocuğuna ya da aile bireylerinden birine kötü bir davranışta bulunacağına ve bu nedenle yaşayacağı pişmanlığa, hatalarını telafi edebilmek için kafasının oldukça arayacağına işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre ise bu rüya, rüya sahibinin çocuğunun ömrünün uzun olacağına yorumlanır.

Rüyada kendi çocuğunu bıçakla öldürmek, rüya sahibinin yakın bir zaman içerisinde oldukça endişeye yaşayacağı ve korkulacak bir durum ile karşılaşacağına ve bu durum nedeniyle hem çocuğu hem de kendisi ailesi konusunda hiç kimseye güvenmeyip kendi halinde bir çok insandan uzak durarak yaşamak isteyeceği ile tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin çocuğunun üzerine aşırı derecede düştüğü ve ona zarar geleceği düşüncesinin sürekli aklımda bulundurduğunun bir işaretidir. Rüyada kendi çocuğunu silahla öldürmek, kötü bir haber almaya ya da çocuğundan yana herhangi bir sıkıntı yaşayıp oldukça uzun bir dönem üzüntü duyulacağı anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1473