Rüya tabiri ara

Rüyada Kelle Paça Yemek Görmek

Haziran 26, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Kelle Paça Yemek Bolluk, bereket, kazanç ve konfora delalet eder. Kişi hayat boyu sevdiği işi icra edecek ve bu işinde de başarılı olup, çok kazanç elde edeceğine delalet eder. Emek ederek en sonunda emeklerinin meyvesini toplayacağına haber verir. Rüyada Kelle Paça Görmek Çokça zamanını alan bu işin hayatında önemli bir yer edineceğine ve çok çalışarak kademesini yükselteceğine, zamanla adını duyurup mesleğinde aranan bir isim olacağına haber verir. İstediği işte çalışan, bol kazanç elde eden ve yorulmadan gururla işini yapan kişidir.

Rüyada Kelle Paça Yemek

Borcu olan ve bir süredir darlıkta olan bir kişi ise kısa sürede borçlarını kapatacak ve eline geçen parayı iyi değerlendirecektir. Eline bolca para geçeceğine ve kendisini darlıktan kurtaracağına haber verir. Eğer kişinin durumu iyi ise bir süre borç harçla uğraşacağına ama en sonunda kurtularak işlerini toparlayacağına delalet eder. Bazı yorumculara göre de ihtiyacı olan birisine yardım etmeye, maddi manevi destek vermeye yorulur.

Rüyada Kelle Yüzmek

Tanıdığı bir kişinin kellesini yüzdüğünü görüyor ise o kişi vesilesi ile bol kazanç elde edeceğine haber verir. Devam eden bir davayı kazanacağına ya da ticaretle bol kazanç elde edeceğine haber verir. Bir anda eline geçecek olan yüklü para ile hayatına yön verecek, sevinç göz yaşları akıtacaktır.

Rüyada Kelle Paça Çorbası Görmek İçmek

Zengin olmaya ve bol para elde etmeye haber verir. Eline yüklü bir miktar para geçeceğine, üzerine miras kalacağına, ticaretten para elde edeceğine yorulur. Lüks ve konforlu bir hayata geçişin başlangıçlarının yaşanacağına habercidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2848