Rüya tabiri ara

Rüyada Kel Görmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kel görmek, can sıkıcı, moral bozucu, üzüntüye ve mutsuzluğa neden olacak haberler almaya ya da sözler işitmeye delalet eder. Rüyada kel görmek, her insan için zarara ve ziyana uğramaya, zor durumlara düşmeye, işinden olmasına ve bu nedenle de ekmeğini kaybetmeye işaret eder. Rüya sahibinin malından ve parasından kaybetmesine, darlığa düşmesine, hastalanmasına ve çok zor günler yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Kel Olmak

Rüyasında kel olduğunu gören kişi, sıkıntı ve zorluğa düşecek, kısmeti ve şansı kapanacak, gelir kaynakları tükenecek ve parasız günler geçirecek demektir. Rüyada kel olmak, büyük uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi yönden çöküşe geçeceği günlerin geldiğine ve sıkıntılı bir dönem yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kel Adam Görmek

Rüyada kel adam görmek de farklı anlamlara gelmez. Rüyada kel adam görmekle, kel olmak hemen hemen aynı şekillerde tabir edilir. Zorluk, meşakkat, çile ve dert çekmek anlamına gelir. Rüya sahibi büyük badireler atlatacağı ve büyük sınavlardan geçeceği zamanlar yaşayacak demektir.

Rüyada Kel Kadın Görmek

Rüyada kel kadın görmek, o kadının evlilik hayatında dominant yani baskın karakterde olacağına, evi kendisinin çekip çevireceğine, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine tabir edilir. Rüyada kel kadın görmek, evde söz hakkının kadında olduğu ve son sözü onun söylediği anlamına gelir.

Rüyada Saçların Döküldüğünü Görmek

Rüyasında saçlarının döküldüğünü ve kafasının ortaya çıktığını gören kişinin sahip olduğu imkânlar bir bir elinden gidecek, kişinin yaşamaya alıştığı lüks şartlar yok olacak ve bu durum kendisini büyük bir bunalıma sürükleyecek demektir. Rüya sahibinin saçları eğer sadece yan taraflardan döküldüyse o zaman toplumda kendisine itibar edilmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Kel Görmek sayfası 30/08/2020 19:15:17 tarihinde 99085 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2600