Rüya tabiri ara

Rüyada Kek Yapmak

Temmuz 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kek yapmak dostluğa, sevgiye ve iyi niyetli bir kişiye işaret eder. Rüyada kek yaptığını gören kişinin etrafında bulunan anlayışlı, hoşgörülü, sevgi dolu ve iyi kalpli bir kişiye, bu kişinin rüya sahibine her zaman destek olduğuna, iyi olması için çaba verdiğine, sıkıntı ve üzüntü içinde olduğunda hep yanında olduğuna, sorunlarını gidermek için emek verdiğine işaret eder. Rüya sahibini çok seven, düşünen, iyi niyetli ve hayırlı bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada kek satın aldığını görmek hayra ve iyiliğe işaret eder. Rüyada kek satın aldığını gören kişinin dostlarından ve sevdiği kişilerden hayır göreceğine, menfaat sağlayacağına ve bu insanların iyiliğini, yardımını, içtenliğini hissedeceğine tabir edilir.

Rüyada kek yediğini görmek gerçek anlamının tersine olumsuz ve kötü gelişmelere yorulur. Rüya sahibinin hayatında kötü gelişmelerin olacağına, işlerinin batma noktasına geleceğine ve psikolojik açıdan zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada kek kalıbı görmek sıkıntıya, sorunlara ve tersliklere işaret eder. Rüyada kek kalıbı gören kişinin hayatının yolunda gitmeyeceğine, olumsuz bir dönem içine gireceğine, kötü gelişmeler olacağına, birçok engel ve aksilikle karşılaşacağına, sıkıntı içine düşeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin beklenmedik sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağına, zor bir durumda kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada birine kek ikram ettiğini görmek hayırlı olaylara, yardıma ve dayanışma içinde olmaya işaret eder. Rüyada kek ikram ettiğini gören kişinin maddi anlamda birine destek olacağına ya da rüya sahibinin birinden destek göreceğine tabir edilir.

Rüyada kek aldığını görmek, hayırlı ve kısmetli işlere yorulur. Kişinin yakın dostuyla kuracağı ortaklıktan büyük karlar elde edeceğine ve işlerini giderek büyüteceğine, hane içinde bolluk ve bereket içinde yaşam süreceğine delalet eder. Rüya aynı zamanda toplum içinde saygı duyulan kimseye de işaret etmektedir.

Rüyada başkasına kek verdiğini görmek, gönlü bol ve hayırsever kişiye işaret eder. Rüya sahibinin çevresindekilere her daim yardımcı olduğuna, elinden geleni sonuna kadar yaptığına yorulur. Kişinin karşılıksız yaptığı iyiliklerin ilerleyen zamanlarda ona güzel dönüşlerinin olacağına delalet eder.

Rüyada kek ikram ettiğini görmek, rüya sahibinin saygın bir yakınından hem maddi hem de manevi açıdan yardım isteyeceğine delalet eder. Kişinin parasal sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, alacağı yardımlarla birlikte kötü günleri geride bırakacağına yorulur. Hane içinde bir süredir yaşanan kavgaların, tartışmaların son bularak huzur içinde yaşam sürüleceğine işaret eder.

Rüyada kek yapıp dağıttığını görmek; yapılacak hayra ve yardıma işaret eder. Rüya sahibinin elinin cömert olduğuna, herkesin yardımına koşan bir kimse olduğuna yorulur. Rüya aynı zamanda maddi ve manevi problemlerin son bulacağına, kişinin tabiri yerindeyse ferahlığa ereceğine ve hastalıkların şifa bulacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

481