Rüya tabiri ara

Rüyada Kediye Yemek Vermek

Aralık 22, 2018 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada kediye yemek vermek, uzun bir bekleyişin sonunda gelecek olan mutluluğa, biten umutların ardından hasret duyulan iyiliklere, mutluluklara, koca zorlukların üstesinden gelip umut ettiği ganimetlere, zahmetle elde edeceği mala ve mülke, kaybettikten sonra elde etmek istediği sevince delalet eder.

Rüyada kediye yemek vermek olumsuz yorumlara da açıktır. İş konusunda olumsuz sonuçlar alınacağına delalet eder. Yani peşinde koşulan ve bir çok aşamada çaba sarf edilen, varını yoğunu o iş için harcayan, gecesini gündüzüne katıp çalışmalarını sürdürdüğü işin olmaması ve bu kadar yoğun bir şekilde sarf edilen çabaların boşa çıkarak, olması için çabalanan işlerin olmayacağına delalet eder. Bu konudan anlaşılacağı üzere, onca çabaya rağmen olmayan işin sonunda sıkıntıların artacağı, rızk konusunda, rüyayı gören kişinin rızkının azalacağı, maddi anlamda bayağı sıkıntıya düşeceği şeklinde tabir edilir. İş kaybının yanında itibar kaybına da sebep olacaktır. Varsa kendisi yada ailesi arasında sırlar, bunların aleni bir şekilde ortaya döküleceğine delalet eder. Rahat bir hayatı varsa rüyayı gören kişinin, rahatının bozulacağına hatta bu günlere bir daha gelebilme düşüncesini yitireceğine delalet eder.

Bu kadar olumsuz yorumdan sonra olumlu olan yorumlarının da bulunduğunu unutmayıp, şöyle sıralayabiliriz. Rüyayı gören şahsın, sevdikleriyle uzun bir ömrü refah içinde geçireceğine, alın teri dökerek kaybedilen işini ve itibarını kazanacağına yada sıfırdan daha iyi seviyelere gelerek müthiş işler başaracağına, sosyal anlamda ummadığı şeyleri yaşayacağına, hünerleriyle harika şeyler başaracağına, karanlık dünyasının aydınlanacağına, huzurun zirve yapacağına, devlet makamlarında çalışmıyorsa devlet kadrosunda işe başlayacağına, eğer devlet kadrosunda çalışıyorsa kademe atlayarak çok güzel makamlara ulaşacağına, bu sayede elde edilecek yüksek gelire, ticaretle uğraşan bir insansa, yapacağı yatırımlarla ticarette de müthiş şeyler başaracağına, sorunsuz bir yaşama delalet eder.

Bu konuda rüya yorumcuları ve alimler söyle derler: kişinin gördüğü rüya, zorluklara göğüs gererek, her türlü imkanı değerlendirerek düşlediği kazanca, zahmet ederek ulaştığı bolluktan dolayı elde edilecek rahatlığa, sıkıntılardan kurtularak umut ettiği güce zorluklarla mücadele ederek hayal ettiği toplu paraya delalet eder. İşin özünde her görülen rüyada olumlu yanları var olduğu gibi kötü yanları da vardır. O nedenle bir rüya tabir edilirken çok dikkat edilmeli ve yeteri kadar düşünmeden tabir edilmemeli. Çünkü rüyayı gören şahsın her hali, rüyada değişikliğe sebep olacaktır. Kişi fakirse farklı, zengin ise farklı, iş sahibiyse farklı işi gücü yerindeyse farklı yorumlanır. O sebeple iyi düşünüp öyle tabir edilmeli.

Bir kara kediye yemek veren kimsenin yaşadığını maddi sıkıntılar ummadığı bir yerden gelen para ile son bulur. Rüyada siyah kediye yemek vermek, bir kaptan kediye su içirdiğini gören kimse ise kabın büyüklüğüne göre bir maddi kazanç ve bereket elde edecektir.

Rüyada sarı beyaz kediye yemek verdiğini gören kimse yapacağı yardımların karşılığını misliyle alacak, sıkıntıları sona erecek ve hayatındaki darlık dönemi son bulacaktır.

Rüyada sarı kediye yemek verdiğini görmek, kısmetlerin açılacağına, tavuk ve diğer etlerden vermek ise görülen nesneye göre yorumlanarak kişinin refaha ereceğine işaret eder.

Rüyasında kediye mama vermek kişiyi yakınlarından alacağı bir destek ile hayatındaki belirsiz durumları çözüme kavuşturur. Eğer kuru bir mama verilirse bu işlerin sorunsuz bir şekilde çözüleceğini gösterir. Ancak yaş mama veya lapa gibi yemekler vermek işlerin çözümü sırasında destek alınan kişiden zarar görülebileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada kediye çiğ et vermek iyiye yorulmamaktadır. Eğer rüyada etin kanlı olduğu görülmüşse bu rüya bozulmuştur ve tabiri yapılmaz. Rüyada kediye pişmiş kırmızı et vermek aşk hayatındaki sıkıntıların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyasında kediye süt vermek, rüyayı gören kiişinin kısa zaman içerisinde resmi bir yerden aydınlık bir haber alır. Rüyada kediye süt verdiğini görmek, resmi dairelerdeki veya üst düzey kişilerle olan sıkıntılı işleri kısa sürede çözüme kavuşur.

Rüyasında bir kediye ekmek atmak rüyayı gören kimsenin sıkıntıda olduğu bir konuda biraz zorlanarak işini çözecektir. Rüyada kedilerin ekmeği yediğini gören kimse aracıların yardımıyla işini çözecektir. Rüyada kediye ekmek vermek, ancak attığı ekmeği kedinin yemediğini gördüyse kişi ancak yoğun çabaları ile ve bir takın engelleri aşmak zorunda kalarak işini çözüme kavuşturacaktır.

Rüyasında bir kediye su içirmek, rüyayı gören kimsenin kısa zamanda çok sevineceği hayırlı bir olay yaşar. Rüyada kediye su verdiğini veya elleriyle su içirdiğini gören kişi hem dünya hemde ahir hayatında rahatlığa erecek ve maddi bolluğa sahip olacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2387