Rüya tabiri ara

Rüyada Kediye Balık Vermek

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kediye balık vermek kişiden kişiye farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Bu durumun nedeni rüya tabirleri yapılırken her görülen nesnenin simgesel bir tanıma karşılık gelmesidir. Bu da aynı rüyanın farklı farklı tabirlerinin olmasına yol açmaktadır. Rüyada kediye balık vermek şeklinde görülen rüyada kedi ve balık nesneleri ön plana çıkmaktadır. Rüyada kedi görülmesinin tabiri olarak kedi hizmetçi anlamına gelmektedir şeklinde yapılır. Ama kedi sadece hizmetçi olarak değil düşmanlık, hüzün ve keder ve hırsız gibi anlamlar taşımaktadır.

İşleminin diğer simgesi balıktır. Rüyada kediye balık vermek ifadesindeki balık görülmesi genel anlamda kısmet şeklinde yorumlanmaktadır. Örneğin rüyada balık tutmak kişinin kendi çalışmasıyla eline para geçmesi şeklinde yorumlanmakta, tutulan çok sayıda balık ise büyük bir servet edinmeye işarettir. Rüyada kediye balık vermek bu simgesel öğeler ışığında tabir edilmeye çalışılırsa kişinin elindeki serveti veya kendisi için değer taşıyan bir şeyi, yaşamınıza sevinç katan herhangi bir şeyi nankör yani kıymet bilmeyen biri için bilerek feda etmek şeklinde yorumlanabilir.

Kediye balık vermek ifadesi tanımlanmaya çalışılan feda işlemi vazgeçme yada kurban etmek şeklinde de yorumlanabilir. Farklı yorumlama şekillerinin olması görülen rüyadaki simgesel öğelerin farklı kombinasyonlar ile farklı anlamlar oluşturabilmesidir. Örneğin rüyada kediye balık vermek çevrenizde olan bazı kişilerin aslında göründükleri gibi olmadıkları şeklinde de yorumlanabilir.

Bu şekildeki yorumlayabilmenin nedeni rüyada görülen balık ve rüyada görülen kedi simgelerinin farklı anlamlar taşımasıdır. Rüyada kediye balık vermek şeklindeki bir ifade balığın ne şekilde görüldüğüne bağlı olarak yorum farlılıkları oluşturabilir.

Çünkü rüyadaki balık genel anlamda maddiyat yada kısmet anlamlarına gelebilir. Bu ifadeye bağlı olarak rüyada kediye balık vermek ifadesi;
Rüyada çiğ balık yemenin görülmesi, uzun süreden beridir ters giden iş hayatının düzelmesi ve kişinin büyük kazanımlara ulaşabilmesi anlamına gelir. Rüyada sadece balık yemek çok büyük çalışmalarda bulunarak işlerinde insanların dikkatini çok fazla üzerine çekmesi demektir. Rüyada kediye balık vermek rüyasının tabiri anlatımlardan da görülebileceği gibi simgesel öğelerin değişen anlamlarına bağlı olarak farklı anlamlara gelebilmektedir.

Rüyada kediye balık vermek ifadesi rüyadaki simgelerin bilinçaltındaki olaylara bağlı olarak da farklılıklar kazanabilmektedir. Bu nedenle rüyada kediye balık vermek şeklinde göreceğiniz rüyanızı tek bir anlamda yorumlayabilmek çok zordur. Örneğin kedi ve balığın gerçek hayatta bilinçaltınıza yerleşen bir anlama gelebilirler bu da rüyada kediye balık vermek şeklinde ortaya çıkabilir. Rüyada kediye balık vermek bu nedenle sadece tek bir şey ifade eder diye düşünmek yanılgı olur

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

970