Rüya tabiri ara

Rüyada Kedinin Ölmesi

Ocak 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kedinin Ölmesi kalbi kötülük ve art niyet ile dolmuş birinin varlığını haberdar eder. Rüyada kedinin öldüğünü görmek kişinin insan görünümlü şeytana karşı önlemler alacağına ve onu uzaklaştırmaya çalışacağına rivayet edilir. Rüyada kedinin ölmesini görmek rüya sahibinin çevresindeki bu düşmanı malından, ailesinden, namusundan uzak tutacağına ve bu sayede kurtulacağına işarettir. Bu kötülük timsali insan suretli düşman, rüya sahibinin malına zarar verecek ki maddi sıkıntılar çekmesini sağlayacak. Ailesine zarar verecek ki mutlu olamasın ve acılar yaşasın, namusuna zarar verecek ki elini kana bulasın.

Rüyada kedinin öldürülmesi tez vakitte kötü niyetini anlayacak ve onu hayatından biranda çıkaracaktır. Rüyada kedi öldürmek, bu rüyayı gören kişinin çevresinde ve hanesinin üzerinde kötü gözlerin olduğuna işarettir. Bu düşmanlar kem gözleriyle sağlam adamı biranda yıkar, hastayı ölüme sürükler. Rüyada kedi öldürdüğünü görmek her kim bu rüyayı görmüş ise önlemini alacak, ailesini bu düşmandan koruyacaktır.

Rüyada ölmüş kedi görmek hakkında birden fazla yorumlar yapılmış ve aynı noktada birleşilmiştir. Bu rüyaya İslami açıdan bakıldığında kedi varlığının geçmişe doğru gidildiğinde insan oğluna nankörlük etmiş bir hayvan olarak sıfatlanmıştır. Yüzyıllar öncesinden günümüze gelindiğinde bu hayvan özünde değişmemiş ve Allah’ın yarattığı kuluna hainlik etmeye devam etmiştir. Kedi fani dünyada şeytanın bekçisidir. Bu sebepten olacaktır ki rüya sahibi rüyasında kedi öldürdüğünü görse de aslında gizlenmiş bir düşmanını ortaya çıkaracağına işaret etmektedir.

Rüyada kedimin öldüğünü gördüm kişinin büyük bir belanın başında gezdiğine yorumlar. Kişinin üzerinde kara duman gibi süzülen bir düşmana işaret eder. Bu düşman karşıdan bakıldığında iyi huylu, güler yüzlü görünecek ama içten bir iblis olup rüya sahibinin malına, mülküne el koyarak, sıkıntılar çekmesine yol açacaktır.

Rüyada ölmüş kediyi canlı görmek işinde ve ailesinde sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, zor günler geçireceğine işarettir. En önemlisi şu ki rüya sahibi yaşadığı bunca sıkıntıyı ona yakın olan bir düşmanı yüzünden yaşayacaktır. Bu düşman rüya sahibine dost gibi yaklaşacak ama lakin kötü tarafını yavaş yavaş gösterecektir.

Rüyada kedinin ölmek üzere olduğunu görmek kötü bir düşmanın varlığının habercisi olduğuna delalet eder. Bu öyle bir düşman ki haneden uzak, gönülden ırak tutulacağına yorumlanmıştır.

Rüyada ölmek üzere olan kedi görmek gören zatı muhterem her kim ise; aile, çevre ve bizzat gönlü muhabbetine daim olacak bu kötü şahsa dur diyebilme gücüne ereceğine yorumlamıştır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1798