Rüya tabiri ara

Rüyada Kedinin Kuşu Yemesi

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kedinin kuşu yemesi, zahmet çekerek ümit ettiği servete, zahmetle birlikte ulaştığı ferahlığa, ticaret alanında problemlere, zorluklara göğüs gererek ulaştığı berekete, kaybettikten sonra hak ettiği haysiyet anlamına gelir.

Bazen de rüya şöyle yorumlanır: sıkıntı sonrası gözlediği mevkiye, sıkıntılara göğüs gererek özlediği hünere, verdiği uğraşların sonunda düşlediği feraha, sıkıntılarının sonunda istediği başarıya, sıkıntı sonrasında gözlediği müjdeye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu zenginliğe, yenilgiden sonra beklediği servete, zahmetle birlikte elde ettiği rahatlığa,cefa çektikten sonra kazandığı mutluluğa, zorlukları aşarak kavuştuğu toplu paraya, ümitsizlikten sonra hak ettiği daha sağlıklı bir hayat anlamına gelir.

Hayali kurulan bir birlikteliğe, faydalı işlere, sevineceğine, bonkör memura, vefakar çocuğa, imrenilen kuvvete ermeye, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, mutluluğu bulmaya, finansal yükü bulunan yabancıdan yakasını kurtarmaya, sağlığa, devlette mertebeye ulaşacağına yorulur. Bunlarla birlikte, sıhhatin bozulacağına, fena niyetli kişi eliyle fenalık görmeye, ticaret kaynaklı sıkıntıya, korkulanın başına gelmesine, üzüntü duymaya işaret eder.Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Bu rüya sıkıntıya düşerek hasret duyduğu yüksek mertebeye, zorluklara göğüs gererek beklediği paraya, yardım alarak ulaştığı feraha, zorlukları aşarak kazandığı sevince işaret eder.

Rüyada kedinin kuşu yemesi: birkaç gün içerisinde alınacak müjdeli habere, ettiği yemine bağlı durulacağına, maddi külfeti bulunan tanımadığı birinden uzak durmaya, varlıklı akrabaya, sevecen orta yaşlı akrabaya, sevdikleriyle birlikte eğlenmeye, yüksek mevkiye yükseleceğine, görgülü orta yaşlı kimseye, şöhrete erişileceği ne yorumlanmaktadır.B aşka bir yoruma göre de kaprisli bir tanıdığa, hilekar insana, zalim bir tanıdığa, fena huylu düşman eliyle fenalık görmeye, cimri bir tanıdığa yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1479