Rüya tabiri ara

Rüyada Kedinin Kaybolduğunu Görmek

Nisan 13, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kendinin kaybolduğunu görmek aile içinde çekilen yalnızlığa alamettir ve özellikle kişinin anne veya babasından ilgi görmeyeceğine, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına işaret eder. Önemsenmemek ve dikkate alınmadan yaşamanın neticesinde kişinin iş yaşantısının da, sosyal yaşantısının da aynı şekilde sorunlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Kedinin Kaybolması başka insanlarla yapılan anlaşmalarda ve işlerde hileye ve yalana başvurulduğuna işaret eder. Yapılan hatadan dönülmediği takdirde uğursuzluklarla karşılaşılacağı yorumu yapılır.

Rüyada Kedinin Kaybolması Sonra Bulmak Kısmetlerin çoğalması ve özel hayatın düzene girmesi anlamına gelir. Belki bir süredir eşinize ve ailenize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Ya da aranızda bazı gerginlikler olabilir. Ancak bunları artık geride bırakarak yuvanızda hoş muhabbet ve huzur olacak. Eşinizin gelirinde de artış olabilir. Eve getireceği müjdeli haber hepinizi mutlu edebilir.

Rüyada kedi kaybetmek imkansız hayaller kurduğunuza ve daha gerçekçi hayallerin peşinde koşmanız gerektiğine, daha mümkün olanı istemeye yorumlanır. Çok hayalperest düşünceler içerisine girerek çevrenizden de tepki görebilirsiniz. Özellikle sevdikleriniz bu hayallerinizden dolayı sizi eleştirebilirler. Kısa vadeli planlar üzerine yoğunlaşarak, olması yüksek ihtimaller peşinde koşarak, hayatınızda eksikleri öncelikle gidermenizde fayda vardır.

Rüyada kedi kaybolduğunu görmek bekar ve yalnız olan kişiler için yakın zamanda aşık olmak ve aradığı aşkı bulmak olarak yorumlanır. Bu kişi adeta ruh eşiniz olabilir ve onunla mutlu mesut bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Evli ya da ilişkisi olan kişiler de sevdiklerinden yana şanslı olduklarını bir kez daha anlayacaklar. Sizi seven kişi yapacağı sürprizler ya da söyleyeceği sözler ile kalbinizi yeniden çalabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1428