Rüya tabiri ara

Rüyada Kediden Korkmak

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada kediden korkmak gören kişinin hayatında çok sıkıntı çekmiş ise rahat bir hayata kavuşacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi güzel bir iş yeri açacağına bu iş yerinden çok paralar kazanacağına ve bu paralar ile fakirlere, arkadaşlarına, akrabalarına yardım edeceğine dalalet eder. Bu rüyayı gören kişi uzaktan gelen bir haberle çok sevineceğine ve kediden korkmak kaçmak ummadığı bir kişi tarafından yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada kediden korkmak hayatı yükselişe geçen bir kişinin bu olumlu gelişmelerin birden bire bozulabileceğinden korkması anlamına gelir. Zirveye tırmanan, hayatında ard arda olumlu gelişmeler yaşamış birisi bu olumlu gelişmelerin fazlalığından bir tedirginliğe kapılabilir. Rüyada kediden korkmak yükselişe, olumlu gelişmelere delalettir. Uzun uğraşlar sonucu, büyük bedeller sonucu elde edilen bir zafer ve bu zaferin ardından eski günlerin geri dönebileceği tedirginliği rüyada kediden korkmak şeklinde bilinçaltından yansıyabilir.

Rüyada kediden korkmak çok sıkıntı çekmiş bir kimsenin rahata kavuşacağına ve kazandıklarını eş, dost, akraba ve arkadaşlarıyla paylaşacağına delalettir. Rüyada kediden korktuğunu gören kişi büyük sevinç yaratacak bir olayla karşılaşacak, hayatında umulmadık ve sevindirici gelişmeler yaşayacaktır. Umudun yitirildiği anda kişinin karşısına çıkan böyle bir rüya hayırlara vesiledir.

Kedi rüyalarda dişiliği, yaratıcılığı, özgür bir ruhu, cinselliği ve gücü temsil eder.

Rüyada siyah kedi görmek çocuklarla ilgili bir şans belirtisidir.

Çocuk sahibi olmak isteyen kimse rüyasında siyah kedi görürse istediğine ulaşacağı anlamına gelir. Beyaz kedi ise büyük şans anlamına gelir.

Dinimizde kediler mübarek hayvanlardan sayılır. Rüyada kedi görmek hayırlıdır.

Rüyada kedi görmek genelde olumlu anlamlara gelse de rüyada kedi tarafından tırmalandığını görmek hastalık ve kötü şans anlamına gelebilir. Rüyada iki kedinin kavga ettiğini görmek ailede birinin hasta olabileceği anlamına gelir. Rüyada bir kedinin miyavladığını görmek kötü niyetli bir arkadaşınızın size zarar vermek istediği anlamına gelebilir. Rüyada bir kedinin kuyruğunu çekiştirdiğini gören bir kız gerçek hayatta evlenecek birisini bulamayabilir. Rüyada bir kediyi tekmelediğini gören kimsenin gerçek hayatta bacağında bir rahatsızlık olacaktır.

Rüyalar aslında kendi düşünce ve duygularımızdır. Her kişinin kendi hayatına ve duygularına göre rüyada gördükleri farklı şeyler ifade edebilir. Rüyayı gören kişi iyice düşünüp rüyada gördüklerini hatırlamalı ve kendisi için ne anlama geldiğini bulmalıdır.

Rüyada kediden korktuğunu görmek gören kişi bir iş de çalışıyor ise bu iş de yüksek yerlere geleceğine, işinde başarılı işler yapacağına ve bu başarısından dolayı çevresindeki kişiler bu rüya sahibini takdir edeceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi bekar bir bayan ise karşısına güçlü ve sözüne sadık olan bir erkeğin çıkarak bu kişi ile evleneceğine ve bekarken çektiği sıkıntılardan kurtularak rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada kediden korkmak ve kaçmak gören kişinin bir işi yok ise kendisine güzel bir iş bulacağına ve bu işten dolayı güzel bir hayat yaşayacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi bekar birisi ise karşısına güzel huylu biri çıkacağına, bu kişi ile güzel bir aşk yaşayarak sonunda güzel bir düğün yaparak evleneceğine dalalet eder. Bu evlendiği kişi ile rahat bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada kediden korkmak gören kişinin hayatında olumlu olaylar olacağına ve çok sevineceğine dalalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada kediden korkmak, gören kişi evli ama çocuğu olmuyor ise bir nur topu gibi çocuğunun olacağına, gören kişi hayatında çok sıkıntılar çektiğine ama bu sıkıntıların arkasında güzel, rahat bir yaşam geleceğine, gören kişi fakirlikten bıktığına ve tamamen umudunu yitirdiği bir anda bir kişi tarafından yardım göreceğine ve hayatının geri kalanının rahat bir şekilde geçirecekleri şeklinde yorumlamaktadırlar.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada kediden korkmak, gören kişinin hayatında olumsuz olaylar olarak çok sıkıntılar çekeceğine, aile içerisinde kavgalar çıkarak küslükler olacağına, yakın arkadaşı olan bir kişinin arkasından işler çevireceğine, rüya sahibinin ya da yakın akrabalarından bir kişinin hasta olacağına, gören kişi evli ise eşi ile kavga edeceğine ve bir süreliğine ayrı kalacakları şeklinde yorumlamaktadırlar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3423