Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Yıkamak

Nisan 15, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Kedi Yıkamak gören kişi ani bir haber alır ya da hiç hesapta olmayan bir işle karşılaşır demektir. Beklenmedik bir olayın yaşanacağına, rüyayı gören kişinin bu duruma hazırlıksız şekilde yakalanıp, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına işaret eder.

Rüyada kedi yıkadığını görmek bazı konularda kısıtlamalara gitmeye, boğazdan kısmaya işaret ederken aynı zamanda rüya sahibinin vicdanının sesiyle hareket edeceğine, hak yemeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına ve kimseye iftira etmeyeceğine işaret etmektedir,farklı bir yorum ise rüya sahibinin dünya hayatına kendini çok fazla kaptıracağı, inancını boşlayacağı, ahlakından ve dininden ödün vereceği anlamına gelmektedir. Kişi, malını ve parasını arttırmak için güzel huylarını terk edecek ve kötü yollara girip Allah katında günahkar kullardan olacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yavru Kedi Yıkamak rüya sahibinin yüzünü güldürecek ve kasasını istediği kadar dolduracağı işler yapacağına, gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine işaret eder. Helal olan rızıktır ve böylece boğazdan keyifli ve kolay geçeceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Kedi Yıkamak gören kişinin havadan yani çalışmadan eline geçecek zenginliğe işaret eder. Kişinin miras alması sayesinde hayatının değişeceğine, güzelleşeceğine ve kolaylaşacağına şeklinde yorumlanırken rüya sahibinin afiyette bir hayat geçireceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Kedi Yıkamak kişinin duyduklarına değil daha çok gördüklerine inandığına ve gerçekliği araştırmadan söz söylemediğine ve hareket etmediğine işaret etmektedir.

Rüyada Sarı Kedi Yıkamak haksızlığa karşı durmaya, haklı olanı savunmaya, doğru yolu seçmeye, yalandan ve yanlıştan geri durmaya rivayet edilir.

Rüyada Gri Kedi Yıkamak gören kişinin helal yollardan kazancını çıkardığına, hayatını zorlanmadan idame edecek kadar gelir sahibi olacağına ve bu sayede aile içindeki ağız tadının ve huzurunun da kaçmayacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5094