Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Yemek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kedi yemek, rüyasında kedi yediğini gören kişinin para kazanmak ve işlerini yoluna koyabilmek için çeşitli yalanlara başvuracağına daha sonra söylediği yalanlardan dolayı çevresindeki kişilere karşı mahcup olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi yaptığı yanlışlar nedeniyle bazı sıkıntılara ve geri dönüşü çok güç olan çıkmaza gireceğine işaret eder.

Rüyada kedi yemek başka bir yoruma göre yaşanan güçlük ve sıkıntıların sonunda erilecek feraha, zorluktan sonra gelen güce, sıkıntı ile elde edilen onura, kötü niyetli bir kişiden gelecek zarara ve alın teri ile kazanılan paraya işaret eder.Rüyada kedi eti yemek, yüksek bir yatırım yapılacağına, sevinçli bir olaya, verilen sözlerin tutulacağına, maddi sıkıntıdan sonra erilecek feraha, çok yakın bir sürede alınacak iyi habere, kuvvete ve bereketli günlere işaret eder.

Rüyada çiğ kedi eti yemek, bela ve sıkıntıya işaret eder. Kedi eti nankör bir insanın varlığına delalet eder. Rüyada görülen kedi eti pişmişse çevrede bulunan nankör kişinin hakkından gelmeye delalet eder.Rüyada kedi öldürdüğünü görmek, Hırsıza işaret eder. Kedi öldürdüğünü gören kimse evine ya da iş yerine giren hırsızı öldürecek ya da etkisiz hale getirecek şeklinde yorum yapılır.

Rüyasında bir başkasının kedi eti yediğini gören kişinin alacağı sevindirici bir haber şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin sevinç göz yaşı dökeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ya da sevdiği birinin sağlığına kavuşmasına ve kutlama yapmalarına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin bollaşacağına ve aylık gelirinin yükseleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ailesi ile birlikte geçim sıkıntısı derdine düşmeden huzurlu ve sağlıklı bir hayatları olacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyasında çiğ kedi eti yediğini gören kişinin yakın zamanda bir dostu ile yapacağı tartışma şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında pişmemiş kedi eti yemesi, hayırlı şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin karşılaşacağı kötü niyetli insanlara ve onlara kanarak iş yapmasına işaret eder. Rüyayı gören kişinin şansının kapanmasına ve kısmetlerin bir bir kaçmasına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin yapacağı hayırlı bir işin yerine ulaşmamasına işaret eder.

Rüyasında kedi eti kestiğini gören kişinin mal varlığında yaşayacağı artış şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinin artacağına ve eline geçecek kazancının artacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin işinde terfi almasına ya da yeni bir iş ortaklığı içinde olmasına işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise rüyada kedi eti kesmek, rüyayı gören kişinin bir aile büyüğünden kalacak mirasa ya da alınacak pahalı bir hediyeye işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin şansının açık olduğu ve kısmetlerin ayağına kadar geleceği bir döneme girdiği şeklinde de yorumlanır.

Rüyasında kedi eti pişirdiğini gören kişinin eşi tarafından ihanete uğraması şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bir dostu ya da ailesinden birinden göreceği hayal kırıklığına da işaret eder. Rüya sahibinin üzüleceği bir haber almasına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada kedi eti pişirmek, rüyayı gören kişinin bir iş gezisine çıkacağına ve hayırlı haberlerle geri döneceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4434