Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Ve Kuş Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada kedi ve kuş görmek, huzurlu ve güzel bir aileye işaret eder. Bazı rivayete göre ise rüyada kedi ve kuş görmek karı ve koca arasına giren dedikodu ve huzursuzluktur. Rüyada kedi ve kuş görmek farklı anlamlar taşır. Çünkü kedi ve kuşu rüyada aynı anda görmek karışık bir durumdur. Rüyada kuş büyük kedi ise siyah renkte ise karmaşık bir ruh halidir. Rüyayı gören kişinin inişli çıkışlı bir hayatı vardır. Rüya sahibi hayatında git gel ler yaşadığı için çıkmaza gireceği anlamına gelir.

Rüyada Kedi görmek, ailevi durumlara işaret eder. Bazen çocuk sahibi olmaya bazende eşe yorumlanır.

Bazı rivayete göre ise rüyada kedi görmek kötü huylu kadın ve erkek olarak yorumlanır. Siyah kedi görmek hızlı ve üzücü bir haber almak anlamına da gelir. Beyaz ve büyük kedi görmek güzel ve anlamlı bir hediyedir.

Rüyada Kuş görmek, bolluğun, bereketin ve rızkın işaretidir. Rüyada büyük kuş görmek daha hayırlıdır. Büyük kuş hayırlı ve güzel habere işaret eder. Rüyada beyaz kuş görmek aydınlığa yorumlanır. Hayırlı işlerin habercisidir. Rüyada kuş görmek daima iyiye işaret eder. Rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağı ve sevinç göz yaşı dökeceği anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4992