Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Tüyü Görmek

Nisan 15, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kedi tüyü görmek aile bireylerinin arasındaki birliğin zarar görmeye başlayacağına, özellikle kişilerin güvensizlik yaşamalarından dolayı birbirlerine sırlarını anlatmayacaklarına ve giderek herkesin kendisine ait bir hayat yaşayacağına, rüyada kedi tüyü yolmak aile birliğinin sarsılacağına işaret eder,kişi çocukları tarafından dışlanır ve saygısızlığa uğrar. Rüyada kedi tüyü yutmak bekar erkekler için görüştükleri kız arkadaşlarının kendilerini kandırmaya veya oyalamaya yönelik hareketler içine girmesinden dolayı yaşanacak ayrılığa işaret eder.

Rüyada Kedi Tüyü Temizlemek düzensiz davranışların, sorumluluk alınan konularda başarısızlık yaşamanın ve sıkışılan anlarda suçu başkalarına atmanın sonucunda yöneticilerle arası bozulacak olan kişinin işine son verileceğini de ifade eder.

Rüyada Kedi Tüyü Kesmek rüya sahibinin ailesi tarafından dışlanacağını ve ciddiye alınmayacağını, başı sıkışsa dahi sevdiklerinin kendisine inanmayacağını, geçmişte çok fazla yalan söylemiş olunduğu için kimsenin kişiye inanmayacağını da işaret eder.

Rüyada Kedi Tüyü Yemek gören kişinin zorluk ve zahmet çekeceği anlamına gelmektedir. Moral bozukluğu, can sıkıntısı, endişe ve borç anlamına gelir.

Rüyada Kedi Tüyü Yutmak henüz yetkin olunmayan, tecrübe geliştirilmeyen bir işe girişip, mahcup duruma düşmek, kendisini kanıtlamak yerine daha da komik duruma düşmek, gururun incinmesi ve içine kapanmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kedi Tüyü Taramak rüya sahibinin sinirlenmesine ve üzülmesine neden olacak olaylar yaşamasına, iş yerinde sorunların baş göstermesine, kazancın düşmesine, arkadaşlarla münakaşa ve anlaşmazlık yaşamaya işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Tüyü Kusmak kişiler yaptıkları hatalar veya yanlışlar nedeni ile büyük sıkıntılar içine girerler. Gelirinin üzerinde harcamalar yaptığı için borçlarını ödeme güçlüğü çeken kişilerin maddi anlamda dibe vuracaklarını, aile saadetlerinin de bu nedenle bozulacağını ve başkalarına muhtaç bir duruma düşüleceğini işaret eder.

Rüyada kedinin tüylerinin dökülmesi geniş rızık elde edeceğine, mal edineceğine, iş sahibi olacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına işaret eder. Rüya sahibi ticarete atılacak, başarılı olacak ve helal lokma kazanacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada kedinin tüylerini yolmak gören kişinin büyük bir mutluluk yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi çok özlediği bir kişi ile bir araya gelebilir ya da çok büyük bir sürprizle karşılaşabilir demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2576

Rüya Sitesi Linkleri