Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Tırnağı Görmek

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Kedi Tırnağı Görmek bir süredir dedikodunuzu yapan insanların bundan vazgeçmesi, düşmanların sizden uzaklaşması olarak yorumlanır. Sizin hakkınızda kötü düşüncelere sahip olan ya da kıskanan kişiler sizinle uğraşmaya vakit bulamayacaklar, bolluk ve bereketin çoğalması, ev rızkının artması, rahat bir hayat sürmek olarak yorumlanır. Hayırlı bir rüyadır ve aile içi saadeti müjdeler. Zorlukların üstesinden kolayca gelerek sonunda mutluluğa erişmeniz yakın olabilir.

Rüyada Kedi Tırnağı Batması çevrenizde sizinle ilgili dedikodu yaparak olur olmaz sözler söyleyen insanları öğrenmek olarak yorumlanır. Kimin dost yada düşman olduğunuzu görerek size kötülüğü dokunan ve kıskanan kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. Hayatınızda meydana gelen olumsuzlukların nedenini öğreneceksiniz. Özellikle insanlara sizi şikayet eden biri varsa, bu kişi yaptığından utanabilir.

Rüyada kedinin tırnak batırması aşk huzur ve mutluluk olarak yorumlanır. Özel hayatınızda mutluluğunuz artabilir ve güzel haberler gelebilir. Sevdiklerinizden ihtiyacınız olan destek ve morali göreceksiniz. Aşk hayatınızda her şey tam da gönlünüze göre olacak.

Rüyada kedinin tırnaklarını kesmek iş hayatında durgun bir süreç söz konusu olsa da, bu geçici olacaktır. Hatta sizler de bir süre işlere ara vermek isteyebilirsiniz. Ancak sakin bir dönem geçirmek size iyi gelecek, yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atma fırsatı elde edebileceksiniz.

Rüyada kedinin tırnak geçirmesi başınızın çok sıkışık olduğu bir konuda refaha erişmek ve rahat nefes almak olarak yorumlanır. Yakın zamanda içinde bulunduğunuz zor bir durumdan kurtulacak bir hamle yapabilirsiniz. Yakın çevrenizden birileri de size destek vererek zor günlerinizi geride bırakmanıza yardımcı olabilirler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17301