Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Tırmalaması

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kedi tırmalaması, kişinin başına gelecek musibetlerle açıklanmaktadır. Rüyayı gören kişi başına gelecek hoş olmayan olaylara karşı hazırlıklı olmalıdır. Yaşanacak olaylar huzurunuzu kaçırmadan tedbirinizi almalısınız. Dikkat edilmediği takdirde, gelişmelerden ötürü moraliniz bozulabilir ve mutsuz olabilirsiniz.Rüyanızda yavru bir kedi tarafından tırmalandığınızı görmeniz, çaresiz bir durumda olduğunuzu gösterecektir. Gelecek için umutsuz olduğunuz ve ruhsal açıdan çöküş içerisinde olduğunuz size anlatılmak istenmiştir.

Rüyada kedi tarafından tırmalandığını gören kişi, şanssız bir döneme girmiş kabul edilir. Başına gelecek hoş olmayan durumlar sebebiyle, kötü zamanlar geçirecektir. Kişi başına gelecek olan olayların etkisiyle, sosyal ve özel yaşamında zorluklar yaşayacaktır. Kendini o güne kadar bu kadar kötü hissettiği bir dönem yaşamamış olacaktır. Rüyayı gören kişi eski haline dönmek için oldukça çaba sarf edecektir.

Rüyanızda siyah bir kedi tarafından tırmalandığınızı gördüyseniz, bu gerçek yaşamda uykusuz ve gergin günlerin habercisi olacaktır. Geçireceğiniz stresli günler sizi oldukça yoracaktır. Sizi tırmalayan beyaz bir kediyse, sizleri derin düşüncelere daldıracak gelişmelerin olacağını bilmelisiniz. Yaşadığınız olaylardan bir çıkış yolu bulamayacağınızı ve çaresizlik içinde kalacağınızı anlamalısınız. Siyah ve beyaz renkli kediler tarafından tırmalanmak, gelecekte başınıza gelecek tehlikeleri anlatacaktır.

Rüyada kedi saldırması görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder. Bu rüya hayırlı bir rüya değildir ve rüyayı gören kimsenin hayatı alt üst olacaktır. Rüyayı gören kimse, etrafındaki kişilerden kötülük görecek ve bazı şanssızlıklar yaşayacak anlamında tabir edilir.Rüyada kedi ısırması görmek, Rüyayı gören kimsenin canı sıkılacak ve üzüleceği bir olayla karşı karşıya kalacaktır. Rüya sahibi bir çaresizlik ile karşılaşacak ve bu çaresizlik karşısında ne yapacağını bilemeyecek, bu çaresizlik dolayısı ile çok mutsuz olacaktır.

Rüyada kedi tırmalaması görmek, uğursuzluk anlamında yorumlanır. Rüya sahibi bazı kişilerden dolayı üzüntü yaşayacak ve mutsuz olacaktır. Kişinin çok güvendiği ve dost sandığı şahıslar tarafından bir darbe alacağına işaret eder.Rüyada vahşi bir kedi tarafından ısırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin uzun zaman bir sıkıntı çekeceğine işaret eder.Rüyada ev kedisi tarafından ısırıldığını görmek, Rüya sahibinin uzun zaman sıkıntısız ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Başka bir yoruma göre rüyada kedi saldırması görme tam tersi olarak iyiye yorumlanır. Rüyayı gören kimse kısa bir zaman içinde iyi bir haber alacak, bol para kazanacak ve huzurlu bir yaşam sürdüreceği yönünde yorumlanır. Aynı zamanda planların gerçekleşeceğine ve cömert bir kadına işaret eder.

Rüyada bir kedi ile kavga ettiğini görmek, Rüyayı gören kimsenin başından bir hastalık geçeceğine işaret eder.Rüyada kedi tırmalaması, iki farklı yönden değerlendirilebilir. Tırmalamadan zarar görüldüğünde, bereketin ve bolluğun haber verilmesi olarak anlaşılmalıdır. Tırmalayan kedi erkekse, hastalığın habercisi olarak algılanmalıdır. Kedinin saldırgan bir sokak kedisi olması, hastalığın şiddetli geçeceğini anlatmaktadır. Dişi bir kedi tarafından tırmalanmak ise, size zararı dokunacak bir kadının haberini vermektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

934