Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Sürüsü Görmek

Rüyada Kedi Sürüsü Görmek bir süredir bazı şeylerden vazgeçmek için çaba harcıyor olabilirsiniz. Örneğin işinizi ya da eğitim hayatınızı bırakmak istiyorsanız, bu hatayı yapmamanız için sevdikleriniz sürekli mücadele verecekler. Sizin hayatınızın hat...

Rüyada Kedi Sürüsü Görmek bir süredir bazı şeylerden vazgeçmek için çaba harcıyor olabilirsiniz. Örneğin işinizi ya da eğitim hayatınızı bırakmak istiyorsanız, bu hatayı yapmamanız için sevdikleriniz sürekli mücadele verecekler. Sizin hayatınızın hatasını yapmanızdan son anda vazgeçirmeye çalışacaklar. Şu günlerde alacağınız kararlar hayatınızın ilerleyen döneminde pişman olmanıza neden olacak.

Rüyada yavru kedi sürüsü görmek çok büyük zorluklar aşmak ve tehlikelerden kurtulmak anlamına gelir. Sizdeki azim ve hırs ile hiçbir düşmanınız size engel olamayacak. Özellikle bazı sorumluluklarınızdan kaçış mümkün değil gibi görünse de, bir şekilde bu sorumluluklarınızdan kaçmayı başaracaksınız. Özellikle bir insanı hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Rüyada Kedi Sürüsü iç dünyanızda bazı huzursuzluklar ve tedirginlikler yaşıyor olabilirsiniz. Bazı insanların saadetinizi engellemeye çalışacağını düşünüyorsanız, aslında tam tersi bu insanlar kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşecekler. Sizinle baş edemeyecekler,tüm yalanların ortaya serilmesi ile birlikte artık farklı bir yol izleyeceğinize yorumlanır. Hayatınız bir anda değişebilir ve yeni kararlar alarak yaşadığınız yerden uzaklaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bir şeyler sırf hayatınızda mecburiyetten olacak.