Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Sevmek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 8 dakika

Rüyada kedi sevmek, rüya sahibinin tabiri caizse koynunda yılan beslediğine ve ona zarar verecek düşmanın çok yakınında olacağına delalet eder. Kişinin en yakınından göreceği ihanete ve yaşadıklarından dolayı çok üzüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin hem ekmeğini yiyecek, hemde ona ihanet edecek sinsi bir düşmanının varlığına işaret eder.Kişinin yapacağı iyiliklere karşı, yardımlara karşı, güler yüzlü oluşuna karşı dost edineceği yerde düşman sahibi olacağına alamet eder. Kişinin iş hayatında ve aile hayatında sırtından bıçaklanacağı, kötülük göreceği kişilerin varlığına delalet eder.

Rüyada kedi sevmeye çalışmak tanıdığı bir kişiyle ya da akrabasıyla ortak iş kuranların, bu kimseler tarafından yalnız bırakılacaklarına, tüm iş yükünü sırtlamak zorunda kalacakları için hem fiziki, hem de ruhen yorgun olacaklarına tabir edilir,rüyada kedi severken ısırması aksaklıkları haber veren bir rüya olduğu için kişinin bu dönemde herhangi yeni bir atılım yapmasının, ticaretle uğraşanların paralarını başka bir işe yatırmalarının kazançtan çok zarar getireceğine işaret eder. Sorunların çözülmesini bekleyip, daha net bir görüş elde ettikten sonra planları hayata geçirmek gerektiğine vurgu yapar ve kişinin en çok kendisine güvenmesi gerektiğini hatırlatır.

Rüyada kedi sevmek, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, emeklerine karşı saygısızlık görüp hakarete uğrayacağına, haksızlık ve iftiraya maruz kalacağına işaret eder. Kişinin yardım amaçlı uzattığı elinin geri çevrilerek karşı taraftan göreceği hakaret ve iftira karşı cevapsız kalarak üzüntü yaşayacağına yorulur. Kişinin aile içinde yüzüne gülüp arkasından iş çeviren ve her fırsatı kendine koz olarak çeviren fesat, art niyetli kişi yada kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu kişilere karşı önlemlerini almalı ve hatta bu kişileri biran önce hayatından çıkarmalıdır. Yoksa kişinin göreceği zararlar günden güne daha çözülmez bir hal alacak ve elindekileri kaybedecektir.

Rüyada kedi yavrusu sevdiğini görmek, rüya sahibinden ilgi ve alaka bekleyen kişilere delalet eder. Rüya sahibinin dünya zenginliklerine olan merakı, yeni yerler görme hevesi ve işine olan düşkünlüğünden ötürü ailesine fazla zaman ayıramayacağına bu sebepten aile bireyleri içinde kırgınlık, burukluk olmaktadır. Kişinin yakın çevresi ve ailesi tarafından ilgisiz davranışlarından ötürü sitem dolu sözler duyacağına yorulur.

Rüyada kedi seven birini görmek, kişinin hak etmediği şekilde yargısız infaza maruz kalacağına, iftiraya uğrayarak haksız yere suçlanacağına işaret eder. Kişinin atılan bu iftiralarda birinci derecede suçlu görüleceğine ve hatta bu sebepten hapis yatma durumunun olacağına delalet eder. Kişinin kendine savunmaya çalışacağına ve yaşadıkları karşısında gözyaşı dökeceğine işaret eder.

Rüyada sarı kedi sevmek, kişinin çok sevip güven duyduğu kişiler tarafından ihanete uğrayacağına ve bu sebepten zor günler yaşayacağına işaret eder. Kişinin üzerinden atamayacağı ve yaşadıklarının etkisinde kalarak kolay kolay kimseye güvenemeyeceğine delalet eder. Kişinin yaşadığı hayal kırıklığı, pişmanlıklar, üzüntü hepsi rüya sahibinde ruhsal bir bozukluk yaratacaktır.

Rüyada beyaz kedi sevmek, hayırlı ve güzel olana işaret eder. Kişinin kötü ve zor günleri aşarak rahata ereceği ve mutlu olacağı günlerine geçiş yapacağı işaret eder. Çekilen meşakkatin son bularak huzur dolu bir hayatın sürüleceğine delalet eder.

Rüyada kara kedi sevmek, kişinin malına, mülküne ve hatta namusuna göz koymuş kötü niyetli kişi yada kişilerin varlığına delalet eder. Rüya sahibi bu kişilere karşı tedbirli olmalı ve biran önce bu insanların hayatında olmalarına izin vermemeli.

Rüyada Siyah Kedi Sevmek elinizde olmayan sebepler nedeni ile bir şekilde elinize geçen fırsatları kaçırabilirsiniz. Bunun en önemli sebepleri arasında birinin size engel olması olabilir. Özellikle eşiniz ya da sevgiliniz sizin karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmemeniz için baskı yapabilir. Sizin kararlarınızda hep kendi istediği olsun isteyebilir. Bu sebeple hayallerinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Aslında çok şanslı ve kısmetli olmanıza rağmen, birileri buna hep engel olmaya çalışıyor.

Rüyada Beyaz Kedi Sevmek bazen kişiye çok kötü gelen olayların aslında içinde hayır barındırdığını görmek gerektiğini hatırlatır ve en karanlık, en koyu zamanlarda dahi rüya sahibinin kalbini ferahlatacak gelişmeler yaşanacağına, umudunu tazelemesine yardımcı olacak dostları olacağına tabir edilir. Yeniden güçlü hissetmek, yaşanan olumsuzluklardan gereken dersleri çıkarıp hayata dört elle sarılıp daha doğru şekilde hareket etmek anlamına gelmektedir.

Sarı Kedi Sevmek bir dönemliğine hayatı askıya almayı gerektiren bazı sorunların varlığına işaret eder. Rüya sahibinin sakin giden hayatında beklenmedik olumsuz gelişmelerin yaşanacağına dikkat çeken bu rüya, aile içinde yaşanacak tartışmaların kırıcı boyutlara geleceğine, özellikle kişinin bazı seçimlerinin onay almayacağına ve karşı gelineceğine işaret eder.

Rüyada Gri Kedi Sevmek gören kişinin yeni tanıştığı bir kişiyle çok kısa süre içinde samimi olmak fakat daha sonra bu kimseyle bir daha görüşmemek üzere yolları ayırmak, kavga etmek veya büyük bir yanılgı yaşamak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin çok emin olduğu bir konuda hayal kırıklığı yaşamasına, arkadaşlarının kendisine söylediği yalanlar yüzünden moralinin bozulmasına da tabir edilir.

Rüyada Siyah Beyaz Kedi Sevmek gören kişinin karşı cinsten biriyle güzel bir ortamda tanışmasına ve bu kişiyle flört etmeye başlamasına, çok uzun bir zaman geçmemesine rağmen ani bir kararla evlenecek olmaya tabir edilir. Güzel haberler alan rüya sahibinin günlerinin daha aydınlık ve umut dolu geçeceğine, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine de işaret eder.

Rüyada Sokak Kedisi Sevmek maddi gücün artması ve bu sayede bazı eksiklerinizi tamamlayabileceğinize, ticaret hayatında başarı elde edileceğine yorumlanır. Kazanç kapıları ardına kadar açılacak ve birkaç yerden birden kısmetiniz açılacak. Bolluk ve bereketin artması ile birlikte, aile içerisinde bir huzur havası sürecek.

Rüyada Kedi Sevmek Beslemek gören kişinin kazancının temiz olacağına, güzel işler yapacağına, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, iyi kısmetle karşılaşacağına, sevince kavuşmaya, getirili yatırımlar yapacağına, aşk hayatında muvaffakıyete, beceri sahibi bir insana işaret eder. Olumsuz yorum olarak da fenalığını göstermeyen tanıdığa, sorumluluktan rahatsız olmaya, yalancı düşmana, maddi kayba, art niyetli bir düşmana yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi Sevmek Sahiplenmek maddi külfeti bulunan dosttan uzak durulacağına, yetenekli bir kişiye, karlı atılımlar içinde bulunacağına, ettiği yeminine bağlı olacağına, işte mertebeye çıkılacağına, duygusal hayatın iyi gittiğine, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, görgülü orta yaşlı akrabaya, duygusal hayatın iyi olacağına, alın teriyle elde edilen zenginliğe, maddi yükü bulunan akrabadan uzaklaşılacağına işaret eder. Bunlarla birlikte, kötü huylu bir yönetici tarafından fenalık görmeye, kötü niyetli düşman elinden fenalık görmeye, sıkıntıya yaşama, parasızlığa, eğitimsiz bir insana işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5738