Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Saldırısına Uğramak

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Kedi Saldırması rüyada kedi saldırısına uğramanın da birçok anlamı vardır. Rüyada kedi görmek, ev hanımı için eziyete ve zulme uğramaya, evlat için ise zinaya, vefasızlığa, hırsızlığa, düşmana işaret eder. Rüyada kedi görmek ayrıca gönül kırıklığına, içten pazarlıklı insanlara, hüzün ve endişeye işarettir. Yardım alarak düşlediğiniz toplu bir mala, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğunuz şerefe, zorluklara göğüs gererek kavuşacağınız zenginliğe, sıkıntıya düşerek kavuştuğunuz temiz kazanca, sıkıntıya düşerek hasret duyduğunuz galibiyete şeklinde açıklama yapılabilir.

Kedi saldırısına uğramak, zahmet çekerek kavuşacağınız ferahlığa, çektiğiniz sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğunuz daha iyi bir hayata, sıkıntı çekerek gözlediğiniz bir servete, sıkıntı sonrasında ulaşacağınız berekete, cefa ile birlikte umduğunuz sevince şeklinde tefsir edilebilir.

Rüyada Kedi Saldırması Çektiğiniz sıkıntıların meyvesini alarak kavuşacağınız ticari kazanca, çektiğiniz sıkıntıların meyvesini alarak elde edeceğiniz mevkiye, mağlubiyetten sonra hak ettiğiniz hayra, uğraş vererek gözlediğiniz temiz rızka, zamanla kazanacağınız zenginliğe, çektiği zorlukların sonunda düşlediğiniz sevince anlamını taşır.

Rüyada dişi kedi görmek, hem zararını hem faydasını göreceğiniz bir kimseye işaret eder. Bazen ahlakı ve karakteri kötü, iki yüzlü bir kadına işaret eder,bazen de sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya işaret eder. Çevrenizdeki birinin davranışlarının sizi zor durumda bırakacağına da işaret etmektedir. Bu kedinin vahşice saldırdığını görmek huysuz ve sevimsiz, asi ve aksi, vahşi ve insanlara karşı ön yargılı bir eşle tabir edilir.

Kim rüyasında yavru bir kedinin kendisini tırmaladığını gören kişinin nefsi ile ilgili mücadelesi olduğunu dünyevi işlere meylinin artığını işaret etmektedir. Ahiret ve kabir için amel işlemekten hafiften uzaklaştığına işaret etmektedir. Yavru kedi kişinin içerisinde kötü huyların barındığına ve bu huyların su yüzüne çıkmakta olduğuna işaret etmektedir.

Kim rüyasında iri bir kedi tarafından tırmalandığını görürse o kişinin nefsinin büyüdüğüne ve artık dünya işleri ile olan ilgisi yüzünden kendisinde hem ahlaki hemde ameli hayırlı bir durum görülmediğine işaret etmektedir. Allah’a karşı sadakatinde azalma ve imanında zedelenme olduğunu işaret etmektedir. Bir çok rüya yorumu yapan kişilerde kedi nefse yorumlanmaktadır kedinin ölümü nefsin ölümü anlamına gelir. İri bir kedi tırmalaması kişinin nefsinin çok büyümesi ve artık nefsinin kişiyi ele geçirdiği ve bu nedenle kişi kendisini çıkmazda hissettiği anlamına gelmektedir.

Siyah bir kedinin kendisini tırmaladığını görmesi kişinin cinler ile haşır neşir olduğuna işaret etmektedir. Bu kişinin kalbini kararttığına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin cin alemi ile görüştüğüne ve onlarla ilgili bir takım sıkıntıları olduğunu ve bu münasebetten dolayı rahatsız olduğuna işaret etmektedir. Halk dilinde cin çarpması olarak adlandırılan olayla yorumlanır. Rüya siyah bir kedinin kendisini tırmaladığını gören kişinin hayatında olumsuzluklar olduğuna ve bu olumsuzluklar karşısında kişinin kendisini çaresiz ve elini kolunu bağlı hissettiğine işaret etmektedir.

Beyaz bir kedi tarafından tırmalandığını görürse o kişinin iş ve sosyal hayatında bir takım sıkıntılar ile mücadele ettiğine işaret etmektedir. Aynı zamanda kendisini tırmalayan kediyi kovaladığını gören kişinin nefsi ile olan mücadelede nefsinin önüne geçtiğine işaret etmektedir. Ayrıca kendisini tırmalayan kediyi öldürdüğünü görmek ise nefsini öldürdüğüne işaret etmektedir. Ayrıca rüyada beyaz bir kedinin kendisini tırmaladığını gören bir kişinin etrafında riyakar ve kendisi hakkında kötü düşünceye sahip kişiler olduğuna işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3327