Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Sahiplenmek

Rüyada Kedi Sahiplenmek Çok sevdiğiniz bir insandan göreceğiniz ihanete yorumlanır. Bir dostunuz sizi yarı yolda bırakabilir ve başkaları yüzünden sizi artık arayıp sormayabilir. Sosyal çevrenizde geri planda kalabilir ya da kendi kabuğunuza çekilmek...

Rüyada Kedi Sahiplenmek Çok sevdiğiniz bir insandan göreceğiniz ihanete yorumlanır. Bir dostunuz sizi yarı yolda bırakabilir ve başkaları yüzünden sizi artık arayıp sormayabilir. Sosyal çevrenizde geri planda kalabilir ya da kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Özellikle dostlarınız kalbinizi kırabilir. Sevdiğiniz insanın da ilgi kaybı olabilir ve bu durumdan şikayetçi olabilirsiniz.

Aslında size hiçbir faydası olmayan bir insan ile vaktinizi boşa harcadığınıza ve bu kişiye çok fazla taviz verdiğinize yorumlanır. Bunun yerine size gerçekten faydası olan insanlara vaktinizi ayırmanız gerektiğini geç de olsa anlayacaksınız. Sizi sömüren ve kullanan kişilere tahammülünüz bitiyor. Artık kimlerin menfaat ilişkisi kurduğunu daha net görebilirsiniz.

Kediyi Eve Almak Ev içinde size baskı kuran ve bazı yasaklar ile sizi kısıtlamaya çalışan bir insana işaret eder. Bu insanın uzun süredir üzerinizde kurduğu otoriteye karşı artık dayanmak istemeyeceksiniz. Bu sebeple bu kişiyle yolları ayırmak ya da artık rest çekmek isteyeceksiniz. Evinizde sizi huzursuz eden kim varsa, onunla yolları ayırabilirsiniz. İlişkilerde de bitişler olabilir. Sevdiğiniz insan ile artık anlaşmak zor bir hal alabilir.