Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Pişirmek

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Kedi Pişirmek nazar ve kem göz demektir. Birilerinin sizin başarınız ve elinizdeki imkanlarınıza kıskançlık yaparak zarar vermek istemesi anlamına da gelir. Sizi kıskanan ve hataya düşmenizi isteyen kişilere karşı temkinli olun. Özellikle iş ya da sosyal hayatta sizinle rekabet içerisinde olan kişilerin eline koz vermemeye gayret edin.

Rüyada kedi pişirip yemek büyük bir zorluğu kısa sürede aşmak ve herkesi hayret içerisinde bırakmak, engellerin ortadan kalkması, gücünüzü ortaya koymanız ve zorlukların üstesinden gelmek demektir. Maddi problemlerinizi bir şekilde aşacak, para sıkıntısı sorunundan kurtulacak, refaha erişeceksiniz. Borçlarınız varsa, kapatmanızı sağlayacak harika bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Yavru Kedi Pişirmek özellikle iş ya da kariyer hayatında tıkandığınız bir nokta varsa ve ileriyi göremiyor, karamsarlığa düştüyseniz, bir şekilde her şeyin yoluna girdiğine şahit olabilirsiniz. Bazı şeyleri kafanızda fazla büyüttüğünüzün farkına varacağınız şeyler yaşanacak. Pek bir beklenti içerisinde olmadığınız bir proje çok iyi sonuçlar verebilir. Ya da bazı problemleri doğru hamleler yaparak en iyi şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kim rüyasında keserek ve kan akıtarak kedi öldürdüğünü görürse o kişinin etrafında kötü niyetli kötü amelli kişilerin olduğuna işaret etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin nefsine hakim olamadığı kötü amellere meyil ettiğine işaret etmektedir. Lakin öldürülmüş olan kedi kötü niyetli kişilerden ve kötü amellerden kurtulup nefsine hakim olabildiğine işaret etmektedir. Rüyada kedi kötü amele nefse yorumlanır ve kediyi öldürmek kötü amellerden kurtulup nefsi öldürmeye yorumlanmaktadır.

Zengin bir kimsenin rüyasında kediyi keserek öldürmesi etrafındaki çıkarcı insanların kişinin iyi niyetini ve malını parasını sömürerek o kişiden faydalanmasına ve bu kişinin bu durumu geç de olsa fark etmesine işaret etmektedir. Fakir bir kimsenin aynı rüyayı görmesi kişinin zekasından ve bilek gücünden yararlanan çıkarcı insanlar olduğuna ve kişinin bir takım zararlar gördükten sonra bu durumu fark edip bu çıkarcı insanlardan kurtulmasına işaret etmektedir. Bir çok rüya yorumcusuna göre kedi düşman ve kötü nefisle yorumlanmaktadır. Bu nedenle rüyada kedi öldürmek iyi olarak yorumlanmaktadır. Tüm rüyalar kişinin içerisinde bulunduğu ruh halini göz önünde bulundurarak yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişiler her türlü yoruma umut bağlayıp hayatlarını bu duruma göre yönlendirmek doğru bir durum değildir.

Birçok İslami Rüya yorumcusuna göre rüyada görülen kedi nefisle kötü amelle yorumlanmaktadır. Öyle ki istihare rüyalarında görülen kedi düşmanla yorumlanır ve niyet edilen olayın hayırlı olmayacağına inanılır. Bu nedenle rüyada kedi öldürmekte nefsi öldürmekle art niyetli kişilerden uzaklaşmaya işaret edilir. Kim rüyasında kan dökmeden kediyi boğarak öldürdüğünü görürse o kişi kendisine zarar vermek isteyen kendisinin malını parasını kullanmak isteyen kişilerin emellerine ulaşmadan kurtulmasına işaret etmektedir. Zengin bir kimse rüyasında kediyi boğarak öldürdüğünü görmesi etrafındaki çıkarcı insanlar bulunduğu fakat bu kişilerden zarar görmeden kurtulması anlamında yorumlanmaktadır. Ancak fakir bir kimsenin rüyasında boğarak bir kediyi öldürdüğünü görmesi o kişinin fiziki gücünden ve zekasından yararlanmak isteyen çıkarcı insanlar olduğuna ve bu insanlardan zarar görmeden kurtulacağı anlamında yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4939