Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Öpmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Kedi Öpmek fedakarlıkta bulunulacak bir döneme, işlerin biraz daha yoğunlaşacağına ve özellikle sağlık konusunda ayak bölgesinde sıkıntıların meydana gelebileceğine işarettir. Geçici sıkıntı veya rahatsızlıklara işaret eden rüya, kişinin biraz sabır ve azim sayesinde bugünleri atlatacağını, eskisi gibi daha sakin ve rahat bir hayata devam edeceğini ifade eder.

Farkı bir yorum ise ne zamandır dikkatini çekmeye çalıştığınız bir kişinin dikkatini çekeceğinize, sıkıntılı zamanlardan güzel günlere geçmeye, yüksek mertebeye ulaşmaya, sevinç ve mutluluğa ermeye yorulduğunu söyleyebiliriz.

Rüyada kedinin öpmesi tutumlu şahıslar ile dostluğa, maharetli kadından gelecek şefkate, mürüvvetsiz kişiyle yol ayrımına, sevdiğine ikramda bulunmaya şeklinde yorumlanır.

Rüyada kedilerin öpüşmesi sahip olmak isteyip ama olamadığınız emellere ulaşmanıza, huzura kavuşmaya delalet eder. Uzun uğraşlardan sonra hayal edilen hayata kavuşmaya, aile yakınları ile gidilecek bir yolculuğa, haramdan kaçınmaya işaret eder. İyi huylu insanlara, huzura varmaya, güzel huylu olmaya, sıkıntıya sokacak davranışlardan uzaklaşmaya olarak yorumlanabilir.İlim irfan sahibi olmaya, beklenmeyen gelişmelere, rahata ulaşmaya olarak aktarılır. Günah işlemeyen insana, dertlerden uzaklaşmaya, rahata ermeye olarak yorumlanır.

Rüyada öpüşen kedi görmek bazen gereksiz şekilde harcanan paralara ve israf içinde olmaya da yorumlandığı gibi, kişinin gösterişe olan düşkünlüğünün çoğu zaman etrafında görgüsüzlük olarak değerlendirileceğini de işaret eder.

Rüyada kedi tarafından öpülmek kişinin kusurlarının farkına vararak bir an önce bu eksikliklerini gidermek için harekete geçeceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına işarettir. Karşı cinse çekici görünmenin ve pek çok kısmete sahip olmanın da alametidir.

Rüyada Kedi İle Öpüşmek tembel kişiyle ilişkiyi kesmeye, eli bol kimselerle ticaret yapacak olmaya, terbiyeli insanla mutluluğa şeklinde yorulur. İleriyi düşünerek ölçülü davranan kişilerle güzel yaşamaya, insaniyetli olandan yardım almaya, düşünceli şahısla mukavele yapmaya, tutarsız olanlarla arkadaş olmamaya, atılgan kadınla iş birliğine yorulduğunu söyleyebiliriz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4684