Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Köpek Görmek

Mart 7, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kedi ve köpek görmek ne anlama gelir acaba.Rüyalar bilinç altımızın ürünü olmakla birlikte bazen gerçekten de düşünülmeden görülen rüyalar vardır.Kedi ve köpek görmek bazen hayra bazen kötüye yorulur.Ama eskilerden beride bildiğim bir konu varsa o da ne görürsen gör hayra yoracaksın ki hayır getirsin kaidesidir.Onun için siz siz olun elbet vardır büyüklerimizin bir bildiği kedi ve köpek görsen bile rüyanda hayra yor geç, bir kaybın olmaz sonuçta.

İlk önce kedi ve köpeği rüyada görmenin ne anlama geldiğinden bahsedeyim sonrada rüyalar üzerine birkaç kelamda bulunayım sizlere. Kedinin yorumunda anlaşmazlık olduğunu söylemiştir. Bazı tabircilere göre kedi evi ve ev varlığını koruyan bir görevliyi ifade etse de bazılarına göre kedi hane içinde bir hırsızın varlığı olarak yorumlanmaktadır. Dişi kedi ise hile yapmaya niyetlenen bir kadın olarak yorumlanır.Kediyi gördün diyelim rüyanda al sana seçenekler; Hırsız -İmansız kimse -Hastalık -Şefkatli kadın -Savaş ve husumet. Kedi eti yediğini gördüysen mesela sihir yapmayı öğrenirsin. Kedi bilmeden bir kişiye zarar verebilecek olan bir varlık olarak algılanır rüyalarda.Yani şimdi kediyi hayra mı kötüye mi yoralım bilemedim ben karar sizin anlayacağınız.Köpek görmek ise gerçek hayatta da olduğu gibi sadakatle yorumlanır.Ama kalkıp şöyle diyenlerde var rüyada köpek görmek cehalete fenalığa yorumlanır.Sizce hangisine inanalım.İnanın bu konu hakkında ne düşünüyorsun deseniz derim ki size aman rüya de geç bu kadar derine inme.

Şöyle de bir durum var gördüğün şeyler ya bir işaretse ya rüyan çıkarsa.Benim bir anneannem var çok tatlı çok merhametli biridir.Eminim herkesin çok sevdiği bir büyüğü vardır.Evet bizden farklı düşünür çoğu zaman bazen ilkel bazen saçma geldiği olur bana da. Hatta içimden de düşünürüm ne geri kafalı bir düşünce diye ama haklıdır da çoğu zaman buda beni epeyce şaşırtır.Kızım der bana rüyanı ayın yedisinde anlat der.Niye derim ayın yedisi hayırlıymış.Hep gülmüşümdür bu lafına ama şuanda ayın yedisinde doğmuş mükemmel bir insana sahibim .Gerçi onunda öyle ters yanları var ki ara verme kararı aldık.Neyse konumuza dönelim ayın yedisi hayırlıdır unutmayın.Doğru mu değil mi bilemem ama hayırlı diyorlar büyükler kulak ardı etmeyelim laflarını bence. Şunu da belirteyim anneannem hep der ki rüyanın kötü olduğunu düşünüyorsan suya anlat rahatla.Bir dakika çok önemli bir nokta daha var gece rüya anlatma yada ışığa bak anlat.Ben küçüklüğümden beri anneannemin bu laflarıyla büyüdüm ,doğrusunu yanlışını bilmem.

Yani kısacası rüyada kedi ve köpek görmek sizi korkutmuş olabilir.Rüyada kedi ve köpek görmek pekte hayırlı olmaya bilir.Siz rüyanızı hayra yorun, suya anlatın,ışığa bakın,ayın yedisinden yedisine rüyanızı anlatın gerisini de akışına bırakın.Rüyamda kedi ve köpek gördüm diye paniklemeye etrafınızdakileri de tedirgin etmeye gerek yok.Rüyanda kedi ve köpek mi gördün boş ver gitsin .Güzel rüyalar ve güzel günler görmenizi dilerim.İyi düşünelim iyi şeyler bizi bulsun.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4649