Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Hediye Almak

Nisan 13, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Kedi Hediye Edilmesi herkesin önünde küçük düşmek ve haksız yere suçlanmak olarak yorumlanır. Hiç de beklemediğiniz bir anda üzerinize iftira atılabilir. Ya da biri sizin hakkınızda olur olmaz şeyler söyleyerek başkalarının size kötü gözle bakmasına ve suçlamasına neden olabilir. Şu günlerde psikolojik olarak zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Çünkü çevrenizdeki insanlar size karşı cephe alabilirler.

Rüyada kedi hediye almak borç para almak gibi anlamlara gelir. Eğer rüyanızda matruşka bebek görürseniz, gelir gider dengesi bozulabilir. Verdiğiniz borç geri gelmeyebilir ya da siz birinden borç almak zorunda kalabilirsiniz. Şu günlerde gündeminizde sadece para sorunları olacak.

Rüyada kedi hediye etmek refaha erişmek ve bolluk bereketin artması anlamına gelir. Zor yoldan elde ettiğiniz para size fazlasıyla hayır getirecek. Alın teri ile kazandığınız her kuruş hayırlı olacak. Çok büyük kısmetleriniz yolda olabilir. Fırsatlar peşinizde ve bunları görmezden gelmemelisiniz.

Kedi hediye almak size ihtiyaç duyan bir insanı simgeler. Bu insan sizden uzun süredir yardım bekliyor olabilir. Özellikle aile içerisinde maddi sıkıntı çeken ya da haksızlığa uğrayan biri varsa ona sırt çevirmek yerine yanında olmanız gerekecek. Bu kişi sizden bazı beklentiler içerisinde olacak.

Rüyada kedi yavrusu hediye almak çıkarsız bir ilişki yaşamak, yuvanızın mutluluğunun artması, çocuklarınızın hayırlı evlatlar olması ve aile içi huzurun daimi olması anlamına gelir. Saf duygularınız ile herkesin gönlünü kazanacaksınız. İnsanların size güvenleri artacak ve hak ettiğiniz değeri göreceksiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4540