Rüya tabiri ara

Rüyada Kedi Fare Görmek

Rüyada kedi fare görmek aralarındaki ilişkiye göre farklı anlamlara gelebilir. Rüyada bir kedi ile bir farenin birbirleriyle iyi anlaştıklarını görürseniz bu ikiyüzlülük ya da düşmandan korkusuzluk anlamına gelebilir. Böyle bir rüya hayatınızdaki bir...

Rüyada kedi fare görmek aralarındaki ilişkiye göre farklı anlamlara gelebilir. Rüyada bir kedi ile bir farenin birbirleriyle iyi anlaştıklarını görürseniz bu ikiyüzlülük ya da düşmandan korkusuzluk anlamına gelebilir. Böyle bir rüya hayatınızdaki birisinin size iki yüzlü davrandığını ya da korkusuz bir düşmanla karşı karşıya olduğunuzu anlatır. Aynı zamanda rüyada kedi ile farenin iyi anlaştığını hayatınızda bazı şeylerin kökten değişeceğine, hayatın ters yüz olacağına delalettir.

Rüyada kedinin bir fare yakaladığını ya da kovaladığını görmek ise birisi karşısında kendinizi güçsüz hissettiğinizi ve onun size zarar verebileceğini anlatır. Eğer rüyada farenin kediyi alt ettiği görülürse bu o güçlü kişinin size zarar veremeyeceği anlamına gelir ancak farenin yakalandığını, ısırıldığını, yenildiğini görürseniz bu rüyayı gören kişinin kedinin temsil ettiği güçlü kişiden zarar göreceği anlamına gelir.

Rüyalarda fare yakalamak bir kadını baştan çıkarmak ve onunla birlikte olmak anlamına gelir.

Rüyada fare öldürmek ise sadakatsiz bir kadınla ayrılık yaşanacağına delalettir. Rüyanın içeriğine ve temsil ettiği kişiye göre, rüyada fare öldürmek kötü ve geçimsiz bir kadınla evlenmek anlamına da gelebilir.

Rüyada fare kişinin evini ve ailesini simgeler. Fare aynı zamanda bir hırsızı da işaret edebilir. Çok sayıda fare görmek bolluk ve bereket anlamına da gelebilir. Rüyada bir farenin yuvasını terk ettiğini görmek o kişinin evinden mutluluk ve bereketin azalacağını gösterir. Rüyada bir fareyi sahiplendiğini görmek paranızı ve yemeğinizi birisiyle paylaşacağınız anlamına gelir. Bir öğlen uykusunda rüyada fare görmek uzun bir ömrü müjdeler. Rüyada yatakta ya da kıyafetler üzerinde fare görmek kötü bir kadınla cinsel ilişki kurulacağı anlamına gelir. Rüyada biryerleri araştıran ve kazan bir fare görmek etrafta bir hırsız olduğunu gösterir. Eve bir fare girdiğini görmek ise tehlikeli bir kadının evinize geleceği anlamındadır.