Rüya tabiri ara

Rüyada Keçi Kesmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Genel olarak hayırla tabir edilen rüyada keçi kesmek kişinin hayatındaki güzel gelişmelere delalettir. Rüya sahibi evli ve çocuklu bir kimseyse razı olacağı evlatlara sahip olacağı tabir edilir. Ancak rüyada yemek ya da dağıtmak dışında gereksiz bir sebeple keçi kesmek rüyanın hayırsız olmasına sebep olur. Çok ciddi sıkıntılara işaret eden bu durum maddi ya da manevi büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalmanın habercisidir.

Rüyada Keçi Görmek

Mübarek rüyalardan kabul edilir. Rüyasında keçi gören kimsenin dünyevi isteklerinin gerçekleşeceği müjdelenir. Kişinin ömür boyu gönülden bağlı olacağı, güzel ahlakına rağmen bazı zamanlarda aksileşen bir arkadaşa sahip olacağı rivayet edilir.

Rüyada Koyun Kesmek

Olumsuz tabirlere sahip olan bu rüyayı gördüyseniz eğer maneviyatınızı güçlendirmek adına dini vecibelerinizi yerine getirmeniz, nefsinize sahip çıkmak adına Allah’a dua etmeniz gerekebilir. Çünkü rüyada koyun kesmek rivayete göre kişinin hak yolundan ayrılmaya teşebbüs edeceğine işarettir. Ancak rüyada kesilen koyundan yemek rüyanın anlamını kökten değiştiren bir durumdur. Bu durumda hayırla tabir edilir ve duaların kabulünü müjdeler.

Rüyada Dana Kesmek

Dine bağlı olarak rüyada dana kesmek, rüya sahibinin hayatında arzu ettiği hayırlı bir duruma kavuşacağına ve tövbelerinin kabul olacağına alamettir. Yine din bazında yorumlandığında rüya sahibinin adak adadığı fakat adağın unutulmuş olduğu tabirlerde vurgulanır. Bunun yanı sıra kişinin hayatındaki maddi problemlerin son bulacağı rivayet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6581

Rüya Sitesi Linkleri