Rüya tabiri ara

Rüyada Kazıklanmak

Ocak 13, 2020 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kazık yediğini görmek, çevrenizde güven duymadığınız bir insan varsa yanılmadığınızı görmeye yorumlanır. Bu kişi ile ilgili çevrenizde uyardığınız insanlar varsa haklı olduğunuz otaya çıkar. Ortak iş yapacak olan kişiler de güvenmeyip ilerleyen günlerde vazgeçebilirler. Bir insan ile aranızda sorunlar çıkabilir ve o kişi ile yolları ayırabilir ve ortak iş yapmaktan vazgeçebilirsiniz. Aç gözlü kimselere karşı da daha dikkatli olunabilir. Zamanında yaşanılan talihsizliklerin bir daha yaşanmaması için daha temkinli olunur ve haklı çıkılır. Rüyada kazık yemek, aynı zamanda sizi kandırmaya çakışan birinin oyununa gelmemeye yorumlanır. Sizi kendi çıkarı için kullanmaya çalışan birinin planları suya düşer.

Rüyada kazıklanmak, işleri kötüye giden ve ticari hayata talihsizlikler yaşayanların yakında işlerinin düzene gireceğine yorumlanır. Kandırılan veya dolandırılan kişiler durumlarını kurtarabilirler. Yakında maddi kayıplar telafi edilir ve yeniden eski ekonomik durumunuza geri dönebilirsiniz. İşlerinde de bereketi azalan kişilerin müşterileri çoğalır ve yeniden bereketli bir iş dönemine girilir.

Rüyada kazık yediğini görmek İslami rüya tabiri, uzun süredir borç ödeyen kişilerin yakında borçlarından kurtulacaklarına yorumlanır. Maddi külfet de omuzlarınızdan kalkar. Eğer bir mahkeme sonucu bekleniyorsa hayırlı sonuçlanır ve tazminat bekleyenler tazminatlarını alabilirler.

“Rüyada kazık yediğini görmek ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, rüyanızda gördüğünüz diğer sembollerin de yorumlarını öğrenmek için aşağıda yer alan yorum bölümüne rüyalarınızı yazabilirsiniz. Rüyalarınız onaylandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2618