Rüya tabiri ara

Rüyada Kaynayan Su Görmek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Kaynayan Su Görmek; Rüya sahibinin uzun yıllardır sürdürdüğü rahat hayatının sona ereceğine, oldukça büyük sıkıntılar ve zorluklar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin bir yakınını kaybedeceğine bu yüzden uzun bir süre ağlayacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin aile, iş arkadaşları ve çevresi tarafında kıskanılan, dedikodusu hep yapılan birden çok düşmanın olduğuna tabir edilir. Rüya sahibi bu rüyadan sonra kendisine çok dikkat etmeli hassas davranmalı. Rüyayı gören kişi evli ise mutlu yuvasının kısa bir zaman sonra zorlukların ve sıkıntıların beklediğine delalet eder. Eşine ihanet edeceğine ve sonrasında göz yaşının hiç bitmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Kaynar Su İçmek; Rüya sahibinin göz göre göre yanlış yapacağına ve yaptığı bu yanlışın bedelini bir ömür boyu yaşayacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin maneviyatını kaybedeceğine acımasız kötü nankör biri olacağına ve tövbe etmesi gereken günahlara gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin doğruluktan ve dürüstlükten ayrılacağına ve sürekli yalana yöneleceğine kendi eli ile hayatını yıkacağına rivayet edilir. Mutlu yuvasını bile bile bozacağına tabir edilir.

Rüyada Üzerine Kaynar Su Dökmek;Rüyayı gören kişinin alın teri ile kazandığı helal paraya haram kazanç katacağına ailesine de bu haram para ile geçindireceğine tabir edilir. Rüyasında üstüne kaynar su döken kişi kısa bir zaman sonra kendine büyük zarar vereceğine elinde olan bütün mal varlığını eşini dostunun kaybedeceğine tabir edilir.

Rüyayı gören kişi devlet memuru ise yasal ve doğru olmayan işlere karışacağına ve elindeki mevki ve makamı kaybedeceğine yorumlanır. Eğer rüya sahibi uzun bir süredir işsiz ve maddi sıkıntı çekiyorsa karanlık işlere karışacağına bu yollarla haram kazançlar elde edeceğine ve bir ömür tövbe etse de günahlarından kurtulma imkanı olmayacağına tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4489