Rüya tabiri ara

Rüyada Kayısı Yemek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada kayısı yemek rüyayı görenin işlerinin iyi gideceğine ve bol kazanç elde edileceğine işaret sayılır. Rüyayı gören kişinin borçlarını kısa bir zamanda ödeyeceğine dalalet eder. Rüyada kayısı yediğini gören kişinin üzüntü ve sıkıntılarının kısa bir süre içerisinde ortadan kalkacağına yorumlanır. Rüyasında kayısı yediğini gören bir kişi yapacağı işin çok güzel, hayırlı ve kazançlı olacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyasında kayısı yediğini gören kişinin bulunduğu mevkiden daha üst mevkilere geleceğine tabir edilir. Aile hayatında büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına işaret sayılır. Rüyayı gören kişinin, daha ferah ve mutlu bir hayat yaşayacağına dalalet eder.

Rüyada kuru kayısı yemek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında kuru kayısı yediğini gören kişinin aşk hayatında hayırlı bir kısmetinin olacağına ve huzurlu bir ömür süreceğine işaret sayılır. Rüyayı gören kişinin yerinde yatırımlar yaparak hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançla iyi yatırımlar yapacağına delalet eder.

Rüyada yeşil kayısı yemek ise, sıkıntılı bir süreçten sonra kavuşulan kazanca, berekete ve huzura dalalet edilir. Rüyasında yeşil kayısı yediğini gören kişinin yakın zamanda sağlığına pek dikkat etmemesi dolayısıyla çok kötü bir hastalığa yakalanacağına ve kısa bir süre sonra sağlığına kavuşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin umudunu yitirdikten sonra ulaşılan ticari kazanca yorumlanmaktadır. Bazen de başarısızlıktan sonra umduğu mevkiye erişmek veya duygusal yüklü olan bir arkadaştan uzaklaşacağınız şeklinde de yorumlanır.

Rüyada kayısı toplayıp yemek, kişinin ailesinden kısarak elde ettiği parayla iş hayatına atılacağına, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorumlanır. Kazandığı paraların mal ve mülk satın alarak birikim yapacağına delalet sayılır.

Rüyada kayısı tatlısı yemek, kişinin ettiği bir yemine sadık kalacağına yorumlanır. Sıkıntılı bir süreci atlatarak elde edeceği sağlıklı bir hayata dalalet eder. Bazende hak edilmiş paraya, akrabalarla muhabbete, hataların arkasından hak ettiği iyi bir yaşamada yorumlanmaktadır.

Rüyasında kayısı çekirdeği yemek gören kişinin her konuda şansının açılacağı ifade edilmektedir. Bu kişi ticari hayatta giriştiği her türlü alışverişten kazançlı çıkacaktır. Aynı şekilde özel hayatta da mutluluğu yakalayacaktır.Rüyasında kayısı çekirdeği gören kişilere büyük alimler çekinmeden hayata aktif olarak katılmalarını tavsiye etmektedir. Zira bu rüyayı gören kişilerin giriştikleri her faaliyette hayırlı neticeler elde edecekleri yorumu yapılmaktadır.

Rüyada kayısı kurusu yemek kolay yoldan elde edilecek servet anlamına gelir. Eğer görülen kayısı kurusu temiz ve güzelse miras gibi helal yollardan kişinin zengin olacağı ifade edilir. Şayet rüyada görülen kayısı kurusu kurtlu ve pis ise söz konusu servet faiz, tefecilik, şans oyunları gibi dinen caiz olmayan yollardan elde edilecektir.Kayısı kurusu aynı zamanda kişinin hayatında olumlu gelişmelere vesile olacak değerli bir insanla tanışmak manasında da yorumlanmaktadır.

Rüyada kayısı pestili yemek ile kayısı lokumu yemek aynı şekilde tabir edilmiştir. Bu rüya aile bireylerinden birinin yapacağı büyük bir hata nedeniyle çeşitli sıkıntılar yaşamak anlamında tabir edilir. Rüya görüldüğünde henüz söz konusu hata işlenmemiştir. Bu manada rüya sıkıntıları en az zararla atlatma konusunda bir fırsat olarak değerlendirilmelidir.

Rüyada kayısı ağacından kayısı yemek hayırlı bir işe aracı olmak manasında tabir edilir. İnsanların evlenmesine, okumasına, ev sahibi olmasına veya muradlarını gerçekleştirmesine yardımcı olmaktır. Yani insanların sevinmesine vesile olmak ve onların hayır duasını kazanmak demektir.

Kayısı yemek yenilen kayısıların tadına ve niteliğine göre farklı biçimlerde yorumlanmaktadır.Rüyasında taze ve tatlı kayısı yediğini gören kişiler evli iseler aile huzuruna kavuşacaklardır. Rüya sahibinin bekar olması durumunda ise hayırlı bir kısmet bulunacağı ve kişinin rüyada tadı bozuk kayısı yediğini görmesi ise iftiraya uğramak ve insanların gözünde itibarını kaybetmek manasına gelir.

Rüyada görülen kayısı ağacı aile fertleri ile yakın arkadaşları temsil etmektedir.Görülen ağacın güzel ve büyük olması halinde kişinin yakınları ile güzel diyaloglar kuracağı müjdesi verilir. Şayet görülen ağaç bakımsız ise kişinin sevdikleriyle arasının bozulacağı yorumu yapılır.

Rüyada kayısı reçeli yemek görmek başarıya ulaşmak manasına gelir. Askerler için zafer kazanmak, öğrenciler için başarılı sonuçlar almak ve tüccarlar için hayırlı alışverişler yapmak manasındadır.Rüyada kayısı reçeli yediğini görmek çocuksuz çiftler için evlat sahibi olacaklarına delil sayılmaktadır.

Rüyada kayısı hoşafı gören bir kişi yüklü miktarda para kaybedecektir. Kişinin ticari olarak aldatılıp büyük kayıplar yaşamasıdır.Kayısı hoşafı görmek aynı zamanda kötü niyetli insanlardan gelecek zarar anlamında da yorumlanmaktadır. Kişinin yakın çevresinde kendisine gerçek yüzünü göstermeyen hain karakterli insanların varlığına delalettir.Rüyada kayısı hoşafı görenlerin çevrelerindeki insanlara karşı da dikkatli ve daha tedbirli davranmaları isabetli olacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2070