Rüya tabiri ara

Rüyada Kayalıklardan Deniz Görmek

Ocak 14, 2020 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kayalıklardan denize bakmak tabir yerindeyse bir kaya kadar kaba ve taş kalpli bir kişi ile tabir edilir. Bir yandan da sağlık ve mutlulukla geçecek hayata, çok çalışıp dünya malı edinmeye, acılara dayanıklı olmaya, güçlüklerin üstesinden gelme kudretine sahip olmaya delalet eder. Bazı rüya tabirleri, kayalık görmek, güvende olmamaya, bazı musibetlere bulaşmaya, belalı kişilerle bir arada olmaya işarettir derler.

Rüyada Kayalık Dağ Görmek
Rüyada kayalık dağ görmek, dağlık, tepelik, kuş uçmaz kervan geçmez bir yere ve insanlara olan katı tutumu nedeniyle böyle bir yerde insandan uzakta yaşama isteğinde olan kimseye tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin kendisi de olabilir, rüya sahibinin hayatındaki bir kimse de olabilir.

Rüyada Kayalık Tırmanmak
Rüyada kayalıklara tırmandığını gören kişi, çok ağır ve zor bir işin üstesinden gelerek herkesi kendine hayran bırakacak ve büyük bir başarının altına imzasını atarak, karşılığını alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kayaların Koptuğunu Görmek
Rüyada kopan koyalar görmek, bir yerde toplanmış kuru kalabalığa tabir edilir. Bu kişiler bilinçsiz bir şekilde bir araya gelip, bir kimsenin güdümünde hareket edecek ve çok büyük tehlikeler yaratacak kimseler olarak tasvir edilirler.

Rüyada Dağ Görmek
Rüyada dağ görmek, kadri yüce, hatır gönül bilen, alçakgönüllü bir o kadar da işinde başarılı ve rütbeli bir kimseye delalet eder. Rüya sahibi çalışkanlığı sayesinde işinde en yüksek makama yükselecek, mütevazı oluşu sayesinde de kalpleri fethedecek demektir.

Rüyada Dağa Tırmanmak
Rüyada dağa tırmandığını gören kişi, hayatında hiçbir zaman başarısızlığa düşmeyecek ve en zor, en sıkıntılı durumlarda bile sabrı, sağduyusu ve sakinliği sayesinde en az zararla kurtulmayı başaracaktır diye tabir edilir. Kişininazmi, hırsı ve inancı olarak değerlendirilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2737