Rüya tabiri ara

Rüyada Kayak Yapmak

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kayak yapmak kişinin bu günlerde her işini hızlı bir şekilde halledeceğine, engellerin ortadan kalkacağına ve kişinin istediği her hedefe kolayca ulaşacağına işaret eder. Ayrıca kişinin uzun ve sağlıklı bir ömür geçireceğine de işaret eder. Rüya sahibinin maddi açıdan rahatlayacağına ve zenginleşeceğine, gelirinin artacağına yorumlanır.

Rüyada Kayak Yaparken Düşmek

Rüyada kayak yaparken düşmek kişinin işlerinin bozulacağına ve her konuda karşısına birçok zorluk çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin düşüp sakatlandığını görmesi ise kişinin alacağı zararlardan sonra yeni başlangıçlar yaparak, daha güçlü adımlarla istediği hedefe ulaşacağına tabi edilir.

Rüyada Karda Kayak Yapmak

Rüyada karda kayak yapmak kişi daha ferah ve huzur bir hayata kavuşacağı manasına gelir. Kişinin gördüğü kar berrak ve temiz ise, kişinin hayatının her geçen gün güzelleşeceğine ve her işinin kolaylaşacağına işaret eder. Kirli olması ise hastalığa, kişinin işlerinde bazı aksamalar olacağına tabir edilir. Rüya sahibi bayan ise hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, bir erkeğin bu rüyayı görmesi ise askerliğe çağrılacağına işaret eder.

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek hayra yorulur ve kişinin hayattaki tüm beklentilerinin bu günlerde gelip kendisini bulacağına, bekar bir kişinin bu rüyayı görmesi beyaz atlı prensiyle karşılaşacağına ve hayırlı ve uzun bir evlilik yaşayacağına delalet eder. Kar bereket manasına geldiğinden haneye gelecek bolluğa işaret eder ve kişinin maddi açıdan zorluk yüzü görmeyeceğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1716

Rüya Sitesi Linkleri